Kierownik Wydziału DevOps

12.5k - 17.5k pln brutto / mies. (UoP)

Orange Polska
Senior
12 500 - 17 500
pln
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Opis projektu

Obowiązki, zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołami IT (scrum teams) rozwijającymi i utrzymującymi aplikacje w obszarze obsługi klienta
  • Wdrażanie nowych technologii informatycznych i odpowiedzialność za wytwarzanie oprogramowania
  • Dbanie o rozwój kompetencji developerów
  • Promowanie nowoczesnych praktyk tworzenia oprogramowania w zespołach

Kogo szukamy?

Wymagania, kompetencje, umiejętności:

  • Posiadasz min. 3-letnie doświadczenie jako lider zespołu  developerskiego
  • Posiadasz wiedzę z zakresu technologii Java i/lub innych języków
  • Masz doświadczenie w pracy zwinnej, znasz metody Agile, np.  Scrum,  Kanban
  • Aktywnie i skutecznie poszukujesz nowych rozwiązań
  • Posiadasz umiejętność słuchania i komunikacji
  • Jesteś osobą zaangażowaną i zorientowaną na rezultat
  • Wykazujesz się entuzjazmem, doskonale współpracujesz w zespole

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Warszawa 15000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaEE
  • WebService