Backend .NET Developer

C#/ T-SQL

Asseco Business Solutions
Rekrutacja online
Umowa o pracę
A. Branickiego 13, Warszawa Konrada Wallenroda 4C, Lublin Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do doświadczonego zespołu programistów Asseco Business Solutions, który pracuje nad rozwojem istniejących aplikacji pakietu Asseco Wapro ERP. Z naszych flagowych produktów, korzystają już dziesiątki tysięcy użytkowników biznesowych.

Dołączając do nas poznasz różnicę pomiędzy tworzeniem małych aplikacji a rozbudową gotowego produktu oraz zdobędziesz doświadczenie, jak pisać aplikacje zintegrowane lub rozłączne aby działały niezawodnie w różnych środowiskach.

Będziesz zaangażowany w projektowanie rozwiązań i optymalizowanie naszego systemu pod kątem większej wydajności, wsparcie wdrożeń i diagnozowanie problemów.

Nie szukamy specjalisty w jednej dziedzinie, ale kogoś kto, oprócz projektowania i wytwarzania nowych funkcjonalności, potrafi zaprojektować bazę danych, zaproponować nowe rozwiązania czy też technologie, ale również uporać się z błędem w kodzie zgłoszonym na support.

Pracujemy w kameralnym zespole, który ceni zaangażowanie, nieformalną atmosferę oraz chętnie dzieli się wiedzą.

Aplikuj i buduj swoje doświadczenia razem z nami!

Twoje zadania

  • Rozwój i tworzenie nowych funkcjonalności aplikacji WinForms (klient-serwer, baza MS SQL Server)
  • Integracja i wymiana danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (SOAP, REST)
  • Optymalizacja wydajności realizowanych zmian

Kogo szukamy?

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem C#/ T-SQL
  • Doświadczenie w realizacji bazodanowych projektów informatycznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań
  • Chęć podejmowania własnych inicjatyw wpływających na atrakcyjność produktów

Mile widziane:

  • Umiejętność stosowania obiektów typu procedury składowane/funkcje
  • Znajomość technologii WEB (np. Angular)
  • Znajomość środowiska Clarion

Umiejętności
T-SQL
C#
Angular
Clarion
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Lublin, Warszawa powyżej 1 000
Technologie i umiejętności
  • systemy ERP
  • systemy HRM
  • systemy SFA
  • platformy wymiany danych