Tester/-ka automatyzujący/-a

C#, JavaScript, Test Automation

AXA Avanssur SA Oddział II w Polsce
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Chłodna 51, 00-867, Warszawa
Praca zdalna
90%

Jesteśmy wewnętrznym software house’em działającym w ramach międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej AXA. Dostarczamy rozwiązania informatyczne na potrzeby spółek AXA w Europie. Pracujemy na co dzień w języku angielskim, w ramach kilkuosobowych, zgranych zespołów realizując międzynarodowe projekty deweloperskie.

Nasze biuro znajdziesz na ul. Chłodnej 51 w Warszawie. Mimo wyzwań związanych z COVID-19, stale się uczymy, dzielimy wiedzą i rozwijamy, powiększając nasz zespół oraz realizując kolejne projekty IT.

Pamiętaj, że dołączając do naszego zespołu pracujesz dla międzynarodowej Grupy AXA. Przejęcie części spółek AXA przez Uniqa w Polsce nie ma wpływu na naszą działalność

Twoje zadania

  • Tworzenie oprogramowań w technologii .NET oraz JavaScript, wykorzystywane dla realizowanych testów funkcjonalnych i wydajnościowych
  • Praca w pełnym, dojrzałym cyklu tworzenia oprogramowania: kontrola jakości kodu, Continuous Integration/Deployment, wersjonowanie aplikacji, zautomatyzowane wdrożenia, wiele środowisk testowych, automatyzacja testów na maszynach wirtualnych
  • Realizacja testów automatycznych
  • Projektowanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Praca w zespole zgodnie z metodyką Agile
  • Używanie takich technologii jak: .NET Framewrok (4.7+), .Net Core (3+), ASP.NET/ ASP.NET Core, C#, JavaScript, Vue.js, T-SQL, ElasticSearch stack (ELK), Docker, Azure DevOps

  • Około 2 letnie doświadczenie w automatyzacji testów i testowaniu oprogramowania
  • Doświadczenie w programowaniu w C#, JavaScript (nie tylko związane z testowaniem)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Samodzielność oraz chęć do podejmowania się nowych wyzwań
  • Skupienie na jakości, a nie tylko na ilości
  • Testowanie oprogramowania jest dla Ciebie wciągające :)

  • Mile widziane: Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, TestCafe, Selenium, .NET Core, .NET, T-SQL, Azure DevOps

Umiejętności
C#
JavaScript
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Software do zarządania projektami
Azure Devops
Skład zespołu projektowego
Praca wewnątrz organizacji
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Słuchawki
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy
7 - 19
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
  • Parking dla samochodów
Relocation
  • Kursy językowe
  • Wskazówki adaptacyjne
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 100
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • Angular