Nasz klient: Software House, który tworzy wysokiej jakości oprogramowanie. Firmę tworzy zespół profesjonalistów, którzy dostarczającą swoim klientom szyte na miarę i złożone projekty systemów oprogramowania.

Developer będzie częścią zwinnego zespołu odpowiedzialnego za wszystkie etapy procesu rozwoju, projektując i wdrażając wysoce niezawodne i wydajne usługi dla uznanych instytucji finansowych i firm z branży medycznej. Dodatkowo możesz szkolić się w nowoczesnych technologiach wykorzystując budżet szkoleniowy i zdobywać wiedzę ekspercką do zastosowania w projekcie.

Projekt: dotyczy rozwiązania dla niemieckiego klienta z branży healthcare, banking services. 80% czasu stanowi rozwój funkcjonalności, 20% utrzymanie.

Stack technologiczny: Java 8+, Spring, JPA, Hibernate REST, Java EE, Git, Docker, AWS, SQL, NoSQL, Linux, Kubernetes, Elasticsearch, CI/CD.

Bardzo dobrze
Java
Dobrze
SpringHibernateJPARESTJUnitGoogle Cloud Platform

Zadania:

  • Pisanie i opracowywanie kodu
  • Prowadzenie projektów od koncepcji do realizacji
  • Projektowanie wysoce wydajnych i niezawodnych systemów
  • Udział w zwinnym procesie rozwoju

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie związane z programowaniem w języku Java,
  • Doświadczenie związane z budowaniem systemów przy użyciu różnych architektur (microservices, n-tier, event-driven)
  • Dobra znajomość: Spring, Hibernate, JPA, REST, JUnit
  • Doświadczenie / znajomość: Google Cloud Platform,
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Znajomość: GIT, Docker, AWS/Azure, SQL, NoSQL, Linux, Kubernetes Elasticsearch, CI/CD

Pakiety i dofinansowania

  • Kursy językowe
  • Premie
  • Szkolenia
  • Konferencje

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Pokój relaksu

Power Media

160

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.