Full Stack Developer - Robotic Process Automation Solutions

T-MOBILE POLSKA S. A.
Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
20%

Twoje zadania

Poszukujemy developera z doświadczeniem w automatyzacji procesów CI/CD i znajomością środowiska programistycznego Java. Oferujemy pracę przy wielu innowacyjnych projektach w otoczeniu nowoczesnych technologii i zwinnego środowiska. Liczymy na samodzielność, kreatywność i odwagę w poszukiwaniu nowych rozwiązań i jednocześnie branie odpowiedzialności za realizowane zadania.

W naszym zespole projektujemy i wdrażamy rozwiązania zwane robotyzacją procesów biznesowych. Nasze produkty poprzez eliminowanie powtarzalnych, manualnych czynności usprawniają codzienną prace w T-Mobile i są elementem cyfrowej transformacji.

Kogo szukamy?

Bardzo dobrze odnajdziesz się na tym stanowisku jeśli:

  • Java nie ma przed Tobą tajemnic;
  • Posiadasz doświadczenie z bazami danych ( SQL, noSQL);
  • Programujesz API REST;
  • Znasz architekturę systemów webowych;
  • Masz doświadczenie w automatyzacji procesów CI/CD oraz w projektowaniu i implementacji mikroserwisów

Mile widziane:

  • Znajomość innych jezyków porgramowania (python, c#);
  • Znajomość JavaScript;
  • Znajomość technologii front end (Angular, React);
  • Doświadczenie z Rancher i OpenStack.
Umiejętności
Java
SQL
NoSQL
API REST

Jak pracujemy?

Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Elastyczne godziny pracy

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa 4500
Technologie i umiejętności
  • DevOps
  • Java
  • Microservices