Administrator SAP Security

Orange Polska
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Opis projektu

Zadania

  • Budowa oraz zarządzenie koncepcją autoryzacji w systemach SAP
  • Budowa oraz utrzymanie SoD w SAP
  • Zarządzanie uprawnieniami w systemach SAP ABAP i JAVA Stack (ERP, BW, Fiori, PO, APO, Solution Manager) oraz bazach danych SAP HANA
  • Utrzymanie centralnego systemu zarządzania użytkownikami SAP CUA
  • Monitorowanie zdarzeń bezpieczeństwa
  • Implementacja SAP Security notes
  • Obsługa zgłaszanych incydentów i rozwiązywanie problemów w obszarze SAP Security
  • Wsparcie biznesowych projektów rozwojowych w obszarze SAP Security
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej w obszarze SAP Security
  • Realizacja i wsparcie testów w obszarze SAP Security

Kogo szukamy?

Pasujesz do nas jeśli:

  • Posiadasz 5 lat doświadczenia w zarządzaniu uprawnieniami SAP
  • Posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu SoD w SAP
  • Brałeś udział w dwóch pełnych wdrożeniach lub upgade’ach systemów SAP
  • Masz doświadczenie w budowaniu uprawnień SAP ERP, BW, Fiori, Netweaver JAVA, SAP HANA
  • Znasz Central User Administration
  • Umiesz monitorować zdarzenia bezpieczeństwa (Security Audit Log)
  • Masz rozwinięte umiejętności analityczne
  • Wykazujesz się kreatywnością, umiejętnością rozwiązywania problemów, doskonale
  • współpracujesz w zespole
  • Chętnie rozwijasz swoje kompetencje i dzielisz się wiedzą

Umiejętności
SAP

Bonusy

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic

Warszawa 15000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaEE
  • WebService