W Lidlu cenimy naszych Pracowników, dlatego gwarantujemy im stabilne zatrudnienie – umowę o pracę bez okresu próbnego oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia. Poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny. To między innymi prywatna opieka medyczna, bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych oraz Program Wsparcia Pracowników. Ponadto otrzymasz kupony rabatowe na święta, a twoje dzieci paczki na święta oraz wyprawki szkolne. Oferujemy wsparcie Opiekuna w trakcie wdrożenia oraz udział w szkoleniach. Zgrany zespół budujemy dzięki wspólnemu udziałowi w wydarzeniach sportowych, akcjach charytatywnych i spotkaniach informacyjno-motywacyjnych.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

W związku ze stałym wzrostem liczby sklepów obsługiwanych przez nasze centra dystrybucji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Młodszy Ekspert ds. IT Business Consulting

Główne obowiązki i zadania:

  • Współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów w obszarze wdrożenia i utrzymania systemów globalnych IT w Polsce
  • Samodzielne zarządzanie projektami w obszarze IT
  • Koordynacja, kontraktowanie, projektowanie, raportowanie, wdrażanie i utrzymanie nowych krajowych rozwiązań IT zgodnie obowiązującymi standardami
  • Konsultacje z biznesem i wewnątrz IT, analiza wymagań z punktu widzenia IT
  • Świadczenie profesjonalnego wsparcia w rozwiązywaniu incydentów, zarządzanie problemami (2nd line support)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na min.12 miesięcy oraz gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny:

- prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

- bezpłatna aplikacja do nauki języków obcych

- karta MultiSport / Medicover Sport

- kupony rabatowe na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych
  • Możliwość dofinansowania kursów językowych
  • Szeroki pakiet szkoleń, możliwość rozwoju i awansu

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W Lidlu dbamy o nasz wpływ na społeczeństwo i środowisko realizując działania w ramach 6 tematów: ochrona klimatu, poszanowanie bioróżnorodności, ochrona zasobów naturalnych, uczciwe działanie, promocja zdrowia i angażowanie w dialog. Sprawdź co dokładnie robimy: https://kimjestesmy.lidl.pl/zrownowazony-rozwoj

Kompetencje wymagane na stanowisku:

  • Wykształcenie inżynierskie informatyczne lub doświadczenie w pracy w dziale IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu, raportowaniu i kontraktowaniu projektów IT
  • Znajomość Oracle, Snowflake lub innych baz danych SQL
  • Podstawowa wiedza o sieciach i budowie komputerów
  • Podstawowa wiedza lub doświadczenie w administrowaniu systemami Windows
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Umiejętności analityczne

Mile widziane:

  • Znajomość lub doświadczenie w innych dziedzinach, np. HR, logistyka, sprzedaż, rachunkowość
  • Doświadczenie w pracy w zespołach międzynarodowych
  • Doświadczenie w utrzymaniu lub rozwoju systemów informatycznych
  • Znajomość języków skryptowych np. PowerShell lub platform typu „low code” np. Apex, Power Apps, Mendix
  • Znajomość lub doświadczenie w obszarze IT Security
  • Znajomość systemu SAP

Lidl Polska

Lidl Polska

Jankowice

W Lidlu wierzymy w ciągły rozwój, dlatego wspieramy pracowników w podnoszeniu ich kompetencji, niezależnie od zajmowanego stanowiska, czy obranej ścieżki – kierowniczej lub eksperckiej.  Struktura naszej firmy jest złożona i zróżnicowana, i to właśnie dzięki temu, możemy zaoferować ciekawe oferty pracy w wielu obszarach. Sprawdź, jakich kompetencji szukamy najczęściej i znajdź pracę dopasowaną do ciebie!