Naszym klientem jest międzynarodowa firma, która specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań biznesowych i technologicznych dla klientów z całego świata.  Klient zajmuje się projektowaniem rozwiązań szytych na miarę dla znanych na całym świecie firm. Aktualnie poszukujemy dla niego ambitnej osoby na stanowisko Mobile Developera.

Miejsce pracy : Wrocław/Poznań

Bardzo dobrze
iOSJavaOracle DatabaseHTML5UWP

Główne obowiązki :

  • współtworzenie i pielęgnacja aplikacji mobilne skrojone na potrzeby klienta w oparciu o nowoczesne platformy (Android, iOS, UWP);
  • integracja tych aplikacji z częścią serwerową oraz przeprowadzanie niezbędnych zmian w części serwerowej (JAVA/J2EE);
  • uczestniczenie w poszczególnych fazach procesu tworzenia oprogramowania (analiza wymagań, projektowanie, implementacja, testy, wdrożenie) w zależności od doświadczenia
  • odpowiadanie za część lub całość systemu

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji natywnych na platformę iOS lub też mobilnych aplikacji hybrydowych w oparciu o PhoneGap/HTML5
  • mile widziane doświadczenie w Android
  • bardzo dobra znajomość technologii Java oraz produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server)
  • ukończone studia wyższe minimum pierwszego stopnia na kierunku Informatyka lub pokrewnym
  • posługiwanie się językiem niemieckim przynajmniej w stopniu podstawowym (pracodawca będzie cię wspierał w dalszej nauce 😊)
  • umiejętność analitycznego myślenia, łatwość nawiązywania kontaktów oraz szczerej i efektywnej współpracy w zespole

Pakiety i dofinansowania

  • Pakiet medyczny
  • Kursy językowe
  • Premie
  • Szkolenia
  • Pakiet sportowy
  • Konferencje

Pakiet relokacyjny

  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Pomoc w szukaniu mieszkania

Udogodnienia w biurze

  • Imprezy integracyjne
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce

1) rozmowa weryfikująca znajomość języka obcego 2) rozmowa kwalifikacyjna 3) rozmowa techniczna

Power Media

160

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.