JavaScript Developer

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Wierzbięcice 3, Poznań Chmielna 89, Warszawa
Praca zdalna
50%

  • Współpracujemy przy tworzeniu wymagań biznesowych, aby nasze rozwiązania były coraz lepsze.
  • Cały czas doskonalimy się, rozwijamy i uczymy.
  • Każdy dzień to nowe przygody i wyzwania.

Twoje zadania

Projektowanie i tworzenie aplikacji webowych.

  • posiadasz komercyjne doświadczenie w zakresie programowania warstwy frontendu,
  • bardzo dobrze znasz HTML5 / CSS3 i JavaScript,
  • masz doświadczenie w korzystaniu z technik AJAX, JSON, REST,
  • jesteś ukierunkowany na tworzenie wydajnych, kompleksowych i optymalnych rozwiązań, -masz umiejętności pracy z systemem kontroli wersji,
  • posiadasz praktyczną znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych,
  • język angielski znasz na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją.

Umiejętności
Javascript
HTML5
CSS3
Narzędzia
Laptop
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny

Proces rekrutacji

- 14 dni
rozmowa wstępna (HR)
rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol