AWS Software Engineer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Dla naszego klienta, dostawcy rozwiązań internetowych i grupy konsultingowej IT z biurami w Londynie, Brukseli, Paryżu, Barcelonie, Chicago i Wrocławiu – szukamy AWS Software Engineer'a.

Może to właśnie Ty dołączysz do zespołu specjalistów pracujących nad najnowocześniejszymi projektami technologicznymi dla głównych marek z całego świata.

Twoje zadania

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu pracującego nad budową aplikacji (web, e-commerce, IoT) dla klienta z US, z branży heavy equipment. 80% czasu stanowi rozwój nowych funkcjonalności.

Stack technologiczny: AWS (serverless: Lambda, Lambda @Edge, API Gateway, SMS, SQS, DynamoDB, etc.), Lambda (TypeScript), Integracje (Java).

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Solidne, praktyczne doświadczenie komercyjne z tworzeniem aplikacji internetowych w środowisku chmurowym AWS,
  • Znajomość architektury mikroserwisów i systemów rozproszonych,
  • Znajomość dowolnego nowoczesnego języka programowania: TypeScript/JavaScript (Node.js), Java, Python, Go itp.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)

Mile widziane:

  • Znajomość SSR (Server Side Rendering)
  • Znajomość Vue.js
  • Znajomość Springa, Freemarkera, JCR
  • Znajomość NoSQL
  • Doświadczenie w metodykach Agile/SAFe
  • Doświadczenie z Magnolia CMS lub innymi rozwiązaniami CMS

Umiejętności
AWS
TypeScript lub JavaScript lub Java lub Python lub Go itp.
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum/Agile
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
6 - 18
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR