Frontend Angular Developer

Cobiro A/S
Mid
12 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Prosta 20, Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Cobiro umożliwia właścicielom wszelkich firm osiągnięcie sukcesu online. Nasze narzędzia są stworzone za pomocą najnowocześniejszej technologii JAMstack, będącej liderem innowacji. W Cobiro wierzymy w równe szanse dla wszystkich firm, bez względu na ich wielkość czy zasoby.

Twoje zadania

Szukamy przede wszystkim osób proaktywnych, które chcą się dalej uczyć i rozwijać jako programiści. Nie musisz być ekspertem w swojej dziedzinie, ale chcemy, abyś miał solidne podstawy, dobre podejście i odpowiednie nastawienie na jakość tworzonych rozwiązań.

U nas możesz się nauczyć:

  • Modelowania domeny zgodnie z zasadami Domain Driven Design
  • Zaawansowanych technik automatyzacji testów takie jak: Test Driven Development, Acceptance Test Driven Development, Piramida Testów: E2E, jednostkowe, integracyjne i akceptacyjne testy.
  • Zaawansowane architektury dużych aplikacji: State, CQRS, CQS i wiele innych (w zależności od modułu)
  • Jak tworzyć modularne aplikacje bez legacy kodu używając NgModule oraz mikrofrontendów
  • Zaawansowane techniki komponentów w Angular: Memoization, Content Projection, komponenty prezentacyjne wielokrotnego użytku i skalowalne smart komponenty

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Dobra znajomość TypeScript i Angular 2+
  • Doświadczenie z testami
  • Umiejętność biegłej komunikacji w języku polskim i angielskim z silnymi umiejętnościami
  • Profesjonalizmu i podejścia "TO DO"
  • Minimum 2 lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji Angular'owych
  • Biegłe posługiwanie się językami : angielskim i polskim, z silną umiejętnością komunikacji werbalnej i pisemnej, a także z umiejętnością budowania zaangażowania w firmie Cobiro
  • Zdolność do rozwoju w dynamicznym środowisku

Umiejętności
Angular
Bootstrap
Jasmine
Cypress
Testing
Praca z kodem
Pair programming
TDD
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Open space
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia

Cobiro A/S

Warszawa 50+
Technologie i umiejętności
  • PHP 8
  • Symfony
  • Laravel
  • Doctrine
  • Pact
  • Typescript
  • Bootstrap
  • Jasmine
  • Cypress
  • Git