Programista Java

DOZ S.A.
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Al. Jerozolimskie 134, Warszawa Gillette 11, Łódź

Opis projektu

Drogi Kandydacie,

jeśli szukasz organizacji, w której będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności z zakresu nowoczesnych technologii to świetnie trafiłeś, bo w DOZ wykorzystujemy je do codziennej pracy!

Twoje zadania

Do Twoich codziennych obowiązków będzie należało:

•    praca w zespole wytwarzającym nowe oprogramowanie
•    wsparcie przy utrzymywaniu istniejących systemów

Kogo szukamy?

Wyślij do nas swoje CV jeśli:

•    świetnie znasz JAVA w praktyce, a Twoje umiejętności są poparte co najmniej 2 letnim doświadczeniem
•    masz doświadczenie w pracy z  frameworkami: Spring, Spring boot, Hibernate/JPA
•    doskonale znasz SQL, MySQL i/lub Oracle
•    umiesz kodować wykorzystując przy tym wzorce projektowe oraz aktywne pisanie testów jednostkowych
•    znasz GIT, CI/CD
•    umiesz czytać i tworzyć notacje UML
•    znasz języka angielski na tyle, aby rozumieć dokumentację informatyczną
•   posiadasz doświadczenie w łączeniu potrzeb biznesowych i technicznych

Mile widziana jest również znajomość:

•    Angular, HTML5, CSS, JavaScript/TypeScript, BootstrapJAVA, Spring/Spring boot,
•    OKD, Docker
•    Rabbit MQ
•    Mongo DB
•    framework Spock
•    znajomość języka Kotlin
•    Postman

Umiejętności
Java
SQL, MySQL i lub lub Oracle
GIT, CI lub CD
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
  • Akcje
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

DOZ S.A.

Warszawa, Łódź, Olsztyn 4500
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • Java
  • Oracle
  • SQL
  • PL/SQL
  • JavaScript
  • SS6
  • HTML5
  • CSS3
  • WEBPACK