IT Specialist (IT Support)

Bankowość | Finanse

7N
Mid
3 000 - 5 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
90%

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

  • Poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. Wsparcia Usług IT w ramach projektów w sektorze bankowym
  • Proponujemy długotrwałą współpracę w dobrze zarządzanym środowisku
  • Praca w 100% zdalna (do końca 2021r.), docelowo praca z biura w Warszawie lub hybrydowo

Naszym Konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 3 000 - 5 500 zł brutto (umowa o pracę), w zależności od poziomu doświadczenia
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.)
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy
  • Współpracę w dobrze zorganizowanym zespole
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej
  • Pełne zintegrowanie konsultantów w ramach struktur klienta (np. uczestnictwo we wszystkich eventach i szkoleniach klienta)

Twoje zadania

  • Wsparcie klientów wewnętrznych banku w zakresie usług świadczonych przez jednostki IT, Bezpieczeństwo i Administrację
  • Przyjmowanie i rejestracja zgłoszeń kierowanych przez klientów wewnętrznych telefonicznie lub mailowo
  • Obsługa zgłoszeń oraz monitorowanie statusu ich realizacji w systemie zgłoszeniowym
  • Realizacja usług zgodnie z Katalogiem Usług i umowami SLA
  • Zdalne rozwiązywanie zgłoszeń w zakresie posiadanych kompetencji
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów wewnętrznych oraz informowanie o statusie realizacji zgłoszeń
  • Szkolenia klienta wewnętrznego w zakresie wspieranych usług
  • Działania promocyjne wewnątrz organizacji, opracowywanie materiałów, publikacje na stronie intranetowej
  • Udział w inicjatywach i projektach związanych z usprawnianiem procesu i rozwojem narzędzi wsparcia klienta wewnętrznego

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows, Office, Exchange i innych narzędzi/oprogramowania MS
  • Zaawansowana wiedza techniczna nt. obsługi komputera, urządzeń technicznych (PC, drukarki, skanery, faxy itp.)
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią internetową, sieciową , mobilną (Android, iOS ) i zagadnień bezpieczeństwa
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęci stałego poszerzania swojej wiedzy
  • Poprawna dykcja oraz umiejętności pracy z klientem
  • Wykształcenie o profilu informatycznym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-20)

Umiejętności
Excel
Windows
Exchange
MS Office
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Pair programming
Statyczna analiza kodu
TDD
Metryki kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Wsparcie klienta
30%
Dyżur emergency (24/7)
30%
Aktualizacje i instalacja sprzętu i oprogramowania
30%
Spotkania
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript
  • Angular
  • React
  • MS Dynamics
  • Spring
  • iOS
  • Android
  • BI