Frontend Developer

j-labs sp. z o.o.
Mid
11 500 - 16 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
16 000 - 21 800
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Kraków Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do j-labs i rozwijaj platformę mikroserwisową w chmurze Azure z wykorzystaniem Angular 11

Szczegóły projektu:

  • jego celem jest rozwój platformy bezpieczeństwa publicznego pomagającej społecznościom i ratownikom w ich codziennej pracy;
  • projekt realizowany jest przez 2 zespoły zajmujące się częścią frontendową oraz backendową platformy;
  • projekt daje możliwość współpracy z ekspertami z całego świata, zwłaszcza z USA. Zespół w Polsce pracuje w polskiej strefie czasowej;
  • zespół składa się z 6 osób, ich praca jest oparta o Scrum;
  • po okresie pandemii jest możliwość pracy 100% zdalnej.

Twoje zadania

  • frontend development platformy mikroserwisowej w chmurze Azure z wykorzystaniem Angular 11;
  • rozwijanie, testowanie, wdrażanie i wspieranie integracji platformy z innymi produktami;
  • współpraca z zespołem backendowym (Java, Spring, Hibernate);

  • minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem Angular (dopuszczalne doświadczenie z React lub Vue.js);
  • minimum rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji single-page (SPAs);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;

Mile widziane:

  • rozumienie programowania reaktywnego (RxJS)
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych np. Cypress.io

Umiejętności
JavaScript
TypeScript
Angular
Cypress.io
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Możliwość zmiany projektu
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Wskazówki adaptacyjne
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

1. Test techniczny na platformie DevSkiller
2. Rozmowa rekrutacyjna
3. Rozmowa z managerem projektu

Kraków, Warszawa, Monachium 400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JS
  • .NET
  • QA
  • Python