UX Designer

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez formularz aplikacyjny Banku Millennium wpisując numer referencyjny: BULL/DBE/UX.

Twoje zadania

  • Projektowanie makiet interfejsów aplikacji mobilnych oraz serwisów WWW w oparciu o badania potrzeb Klientów
  • Przeprowadzanie badań użyteczności i testów funkcjonalnych oraz walidowanie przygotowanych propozycji pod katem ich zgodności z potrzebami Klientów
  • Analiza procesów na podstawie danych ilościowych i jakościowych
  • Monitorowanie rezultatów projektowanych rozwiązań i ich optymalizacja
  • Współpraca przy tworzeniu propozycji graficznych, specyfikacji i opisów projektów dla developerów, współpraca z programistami przy tworzeniu aplikacji, testowanie wprowadzonych zmian
  • Opracowanie spójnych standardów w zakresie rozwiązań UX
  • Śledzenie trendów rynkowych w obszarze UX i designu, ale także w obszarze trendów technologicznych i społecznych

  • Minimum 2-letnie doświadczenie przy zadaniach związanych z UX lub przy projektowaniu serwisów i aplikacji internetowych
  • Znajomość metodologii projektowania zorientowanej na użytkownika - umiejętność analizy relacji między użytkownikiem, interfejsem, funkcjonalnością produktu, a biznesowym wynikiem przedsięwzięcia (umiejętność łączenia wiedzy UX z wymaganiami biznesowymi)
  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych, w tym w projektowaniu aplikacji mobilnych i serwisów www
  • Doświadczenie w projektowaniu architektury informacji
  • Umiejętność tworzenia ścieżek Klienta i możliwych scenariuszy użycia
  • Umiejętność badania i wykorzystania w procesie projektowania danych jakościowych i ilościowych
  • Doskonała znajomość Azure
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętności
Azure
Narzędzia
Laptop
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js