Programista Java (BSS)

Comarch
Senior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Poznań Kraków
Praca zdalna
60%

Kiedy szukasz oferty na nowy telefon, Internet lub telewizję, wkraczasz w obszar systemów informatycznych, które produkujemy. Można zauważyć, że zakres oferowanych usług oraz stawiane im wymagania są coraz większe. Ten dynamiczny rozwój wymaga od operatorów telekomunikacyjnych transformacji istniejących systemów IT oraz inwestycji w nowoczesne, bezpieczne technologie IT, które wykorzystują możliwości chmury, szeroko pojętej analityki, wirtualizacji oraz sieci 5G.

W Telco BSS pracujemy jednocześnie nad wieloma nowymi projektami realizowanym dla operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie, kolejnymi wersjami oprogramowania dla obecnych klientów, jak i utrzymujemy i rozwijamy działające już wdrożenia. Jesteśmy szybko rosnącym działem, w którym ambitni i zmotywowani ludzie znajdą przestrzeń do rozwoju kariery. W wielu obszarach poszukujemy osób chcących dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią siły, która sprawi, że kolejne projekty w obszarze Telco BSS (Business Support Systems) ujrzą światło dzienne.

Twoje zadania

  • Uczestnictwo w procesie produkcji oprogramowania w ramach zespołu R&D
  • Integracja systemów wykorzystaniem SOAP/REST, Apache Kafka, RabbitMQ
  • Stosowanie dobrych praktyk programowania: CleanCode, CodeReview, wzorców projektowych
  • Tworzenie testów jednostkowych, komponentowych oraz end-to-end
  • Dokumentowanie swojej pracy
  • Przygotowanie analizy technicznej
  • Współpraca z analitykami biznesowymi, specjalistami, testerami, devopsami we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania
  • Praca nad rozwiązaniami znajdującymi się w chmurze

  • Absolwent studiów o profilu informatycznym lub kierunki pokrewne
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku młodszego programisty/programisty
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności (rozumiemy że nie każdy wszystko potrafi od razu)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Znajomość: Java 8/11 (Spring Boot, Spring Cloud, Apache Camel, JUnit, Mockit, Maven/Gradle, Liquibase), Git (Gitlab), Relacyjnych baz danych - PostgreSQL, Oracle, Obsługi UNIX/Linux, IntelliJ/Eclipse
  • Mile widziana znajomość: SPA (Angular, TypeScript, HTML, CSS), ElasticSearch, RabbitMQ, Apache Kafka, Zookeeper, Apache Karaf, Docker, Kubernetes, OpenShift, Swagger
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na wyzwania i komunikatywność

Umiejętności
Java
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 7 dni
Test
Rozmowa kwalifikacyjna

Comarch

Kraków, Łódź, Białystok, Bielsko-Biała, Gliwice, Katowice, Lublin, Poznań, Rzeszów, Gdańsk, Wrocław, Częstochowa, Tarnów, Toruń, Warszawa, Włocławek, Opole, Płock, Kielce 6500
Technologie i umiejętności
  • Angular
  • JEE
  • HTML
  • .Net
  • CSS
  • C++
  • C#
  • Android
  • iOS
  • JavaScript