Node.js Developer

ONWELO SA
Mid
8 500 - 13 500
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
12 600 - 18 900
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Mogilska 43, Kraków ul. Sokolska 65, Katowice ul. Zagnańska 49, Kielce Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do naszego zespołu Onwelo! Oferujemy różnorodność projektową i pracę w międzynarodowym środowisku. Co powiesz na projekt z branży zakładów bukmacherskich i gamingu? To świetna okazja, aby pracować przy globalnej platformie zakładów i gier. Daj się poznać!

Twoje zadania

Z nami będziesz:

  • Wytwarzać oprogramowanie oparte o mikroserwisy
  • Dbać o jakość dostarczanego kodu źródłowego
  • Tworzyć nowe funkcjonalności serwisu, a także utrzymywać go
  • Projektować i konsultować proponowane rozwiązania
  • Aktywnie uczestniczyć w code review
  • Tworzyć i rozwijać testy jednostkowe i integracyjne
  • Tworzyć dokumentację techniczną rozwiązań

Kogo szukamy?

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w obszarze Back-end
  • Bardzo dobrze znasz Node.js, a także JavaScript lub TypeScript i jesteś otwarty/-a na dalsze doskonalenie się
  • W swojej pracy używałeś/-aś systemu kontroli wersji Git
  • Pracowałeś/-aś z różnymi bazami danych, zarówno SQL, jak i NoSQL
  • Posiadasz doświadczenie z CSS (LESS, SASS) i systemem operacyjnym Linux
  • Masz doświadczenie w pracy w Agile
  • Możesz pochwalić się znajomością przynajmniej jednego z frameworków: Angular 2+, React.js lub Vue.js (mile widziane)

Umiejętności
Node.js
JavaScript lub TypeScript
Git
SQL lub NoSQL
CSS
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premia za polecenie Pracownika
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

ONWELO SA

Kraków, Warszawa, Katowice, Kielce, Lublin, Gdańsk, Nowy Jork 400+
Technologie i umiejętności
  • JAVA
  • .NET
  • JavaScript
  • PL/SQL
  • UI/UX Design
  • Cognos
  • Microsoft
  • Apache Hadoop
  • Statistics/Machine learning
  • Recommendation Engines