MS-SQL Specialist

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DAG/SQL.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Twoje zadania

  • Diagnozowanie i rozwiazywanie problemów wydajnościowych
  • Wsparcie programistów w projektowaniu optymalnych rozwiązań
  • Definiowanie procesów zasilania danymi
  • Tworzenie raportów
  • Automatyzacja wdrożeń\wdrażanie nowych wersji aplikacji

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z technologiami MS-SQL
  • Praktyczna znajomość języka SQL + T-SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość SSIS, SSRS
  • Umiejętność rozwiązywania problemów wydajnościowych, analiza planów zapytań praktyczna znajomość narzędzi wspomagających tunning wydajności baz danych
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu technologii Ansible, Tower, Kibana, Grafana, GIT, SVN
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętności
MS SQL
SQL
T-SQL
Ansible
Git
SVN
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js