Senior Front-end Developer

Bank Millennium
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Targ Drzewny 1, Gdańsk
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DRA/FD-Gdańsk.

Nasz Zespół pracuje nad zbiorem aplikacji wykorzystywanych zarówno przez Klientów jak i Pracowników Banku. Głównie zajmujemy się rozwijaniem bankowości elektronicznej dla przedsiębiorstw.

Chcesz:

  • Być częścią zgranego zespołu ekspertów odpowiedzialnych za system transakcyjny Banku Millennium?
  • Rozwinąć swoje doświadczenie w programowaniu?
  • Poznać specyfikę systemów bankowych?
  • Wziąć udział w ciekawych, prestiżowych projektach?
  • Poznać architekturę skalowalnego, dostępnego publiczne systemu transakcyjnego?

Twoje zadania

  • Implementacja aplikacji transakcyjnej Banku dla Klientów korporacyjnych

  • Co najmniej 5 lat komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3 oraz JavaScript (ES6+) poparta zrealizowanymi projektami
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki React wraz z Typescript
  • Doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika
  • Biegłość w posługiwaniu się w narzędziami developerskimi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość obsługi i konfiguracji narzędzi wspierających development: Node.js, Webpack, Gulp
  • Znajomość innych technologii frontendowych: VueJS, Angular, Knockout.JS
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP oraz interfejsami REST
  • Chęć poznania złożonych systemów bankowych
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi i .NET

Umiejętności
HTML5
CSS3
JavaScript
React
TypeScript
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
Code review
TDD
Narzędzia
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Spotkania
20%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js