Programista .NET (Mid / Senior)

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Targ Drzewny 1, Gdańsk
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DRA/NET-Gd.

Rozwój jednego z wiodących systemów Banku Millennium – Millenet dla Przedsiębiorstw, api do integracji dla systemów klasy ERP, system PSD2

Chcesz:

  • Rozwinąć swoje doświadczenie w tworzeniu architektury / programowaniu?
  • Nauczyć się tworzyć niezawodne, skalowalne i bezpieczne rozwiązania dostępne publicznie?
  • Poznać architekturę systemów bankowych i integrację między systemami finansowymi?
  • Wziąć udział w ciekawych, rozpoznawalnych projektach?

Twoje zadania

  • Projektowanie i implementacja różnego rodzaju aplikacji i komponentów .NET
  • Programowanie w różnych warstwach: prezentacyjnej, logiki biznesowej, baz danych
  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość tworzonych rozwiązań

  • Minimum 5 lat doświadczenia komercyjnego w pracy jako Programista .NET
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Umiejętność stosowania wzorców projektowych ze zrozumieniem
  • Umiejętność stosowania SOLID
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość .NET Framework i .NET Core
  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę dokumentacją techniczną

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji WEB
  • Praktyczna znajomość wzorców architektury takich jak CQRS, Event Sourcing, MVC
  • Znajomość technik wytwarzania oprogramowania w modelu „Domain Driven Design”
  • Dociekliwość i analityczna postawa wobec wymagań biznesowych
  • Znajomość jednego z zaawansowanych silników baz danych: Microsoft SQL Server, Oracle.

Umiejętności
C#
.NET
.NET Core
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
Code review
Statyczna analiza kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Pentesty
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Inne
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js