Analityk IT (Mid/Senior)

Bank Millennium
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Stanisława Żaryna 2A, Warszawa
Praca zdalna
50%

Osoby zainteresowane prosimy, aby aplikując wpisały następujący numer referencyjny: BULL/DRA/AM.

Rozwój głównego systemu Banku, z którego codziennie korzysta kilka tysięcy pracowników do obsługi Klientów oraz projektowanie rozwiązań back-end’owych na potrzeby innych systemów Banku, w szczególności systemów bankowości elektronicznej.

Twoje zadania

  • Analiza potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta (czyli tzw. analiza biznesowa)
  • Modelowanie systemów IT (czyli tzw. analiza systemowa)
  • Wsparcie programistów na etapie developmentu
  • Wsparcie testów wewnętrznych i integracyjnych
  • Wsparcie testerów biznesowych na etapie UAT
  • Wsparcie podczas testów regresji
  • Wsparcie projektów na produkcji w okresie pilotażu

Kogo szukamy?

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w projekcie informatycznym w roli analityka, mile widziane w branży finansowej
  • Umiejętność modelowania systemów IT (czyli tzw. analiza systemowa)
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań funkcjonalnych Klienta (czyli tzw. analiza biznesowa)
  • Znajomość zagadnień integracyjnych (SOA, Web Services: REST i SOAP)
  • Znajomość UML
  • Znajomość narzędzi typu SoapUI i Swagger
  • Znajomość SQL lub jego rozszerzania T-SQL (Transact-SQL) wykorzystywanego w MS SQL
  • Znajomość systemu MS SQL (ewentualnie innego systemu do zarządzania bazą danych)
  • Znajomość narzędzi Jira i Confluence
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym bieżącą komunikację w środowisku biznesowym
  • Nastawienie na dzielenie się wiedzą
  • Odpowiedzialność za wypracowane rozwiązania

Mile widziane

  • Znajomość Enterprise Architect (ewentualnie innego narzędzia CASE do modelowania)
  • Znajomość zagadnień związanych z architekturą rozproszonych systemów IT (mikroserwisy, API Gateway, Kafka)

Umiejętności
MS SQL
UML
REST
SOAP
SoapUI
T-SQL
SQL
JIRA
Confluence
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Narzędzia
Laptop
Swoboda doboru narzędzi
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Warszawa, Gdańsk, Wrocław 6.750
Technologie i umiejętności
  • javascript
  • ASP.NET
  • C#
  • .NET Core
  • Swift
  • Kotlin
  • Apache Kafka
  • Agile
  • Scrum
  • React.js