Programista Fullstack (ASP.NET Angular)

80% rozwijanie; 20% utrzymanie

Enigma SOI
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Jutrzenki 116, Warszawa
Praca zdalna
70%

Chcesz, aby Twoja praca miała znaczenie? W Enigma SOI zapewniamy bezpieczeństwo Państwu, Instytucji, Obywatelowi w formie sprzętowej i aplikacyjnej. Dołącz do nas na stanowisku: Programista Fullstack (ASP.NET Angular)

W skrócie: Będziesz zajmować się aplikacją webową (Angular i .NET) do przetwarzania informacji i danych osobowych osób pozbawionych wolności. Rozwijanie: 80% / Utrzymanie: 20%

Oferujemy

  • Rozwój: różnorodne projekty (komercyjne/publiczne/specjalne), praca przy autorskich produktach, code review, regularny feedback, udział w szkoleniach, certyfikacje, narzędzia pracy, wsparcie doświadczonych osób,
  • Równowagę: stabilna forma zatrudnienia (umowa o pracę/B2B), praca w modelu hybrydowym, niekorporacyjna atmosfera, zdefiniowany zakres zadań, wydarzenia integracyjne, grupy sportowe,
  • Szacunek dla indywidualności; przyjazna atmosfera pracy, otwartość na pomysły i inicjatywy pracownicze,
  • Płaską strukturę w organizacji w stu procentach o kapitale polskim,
  • Pakiet benefitów: Medicover, Multisport, dofinansowanie wypoczynku indywidualnego i obozów/kolonii dzieci.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Twoje zadania

Zadania:

  • implementacja nowych i modyfikacja obecnych funkcjonalności,
  • utrzymanie systemu,
  • wsparcie analityków / Klienta przy opracowywaniu modyfikacji lub nowych funkcjonalności,
  • inne obowiązki zależne od kompetencji i kierunku w którym chcesz się rozwijać.

Kogo szukamy?

  • ok. 2 lata doświadczenia komercyjnego,
  • Znajomość i umiejętność (w tym co najmniej jedno na poziomie min. dobrym):

  1. programowania aplikacji w C# / .NET,
  2. programowania aplikacji webowych w ASP.NET Web Api,
  3. programowania aplikacji AngularJS,
  4. programowania w TypeScript,

  • Znajomość programowania baz danych,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych, aplikacji serwerowych;
  • Narzędzia:

  1. MS Visual Studio,
  2. R#,
  3. MS Visual Studio Code,
  4. JIRA,
  5. git,
  6. gitlab,
  7. confluence,
  8. TeamCity;
  • Znasz:
  1. ASP.NET Web Api,
  2. C#,
  3. baza danych MS SQL Server lub PostgreSQL,
  4. język SQL,
  5. narzędzia ORM: Entity Framework lub inne;

Mile widziana znajomość zagadnień (lub chęć nauki):

  • testów automatycznych
  • DDD
  • monitoringu i utrzymania systemów
  • MS SQL Server
  • optymalizacji zapytań SQL
  • OData, OpenAPI
  • Node.js, NPM, DevExtreme, WebPack, Bootstrap

Umiejętności
ASP.NET
Angular
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Bug fixing
20%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Enigma SOI

Warszawa, Wrocław 200 +
Technologie i umiejętności
  • Java
  • C++
  • .Net
  • Python
  • Embedded