Programista Systemów Wbudowanych

  • Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.
  • Bydgoszcz
  • Umowa o pracę

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane kierunki: informatyka, elektronika, mechatronika, matematyka, lotnictwo, fizyka
  • minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku
  • ugruntowana znajomość języka C/C++ w środowisku Linux
  • umiejętność tworzenia oprogramowania, przygotowywania i konfigurowania dystrybucji dla systemu Linux i urządzeń wbudowanych
  • znajomość podstaw elektroniki
  • znajomość protokołów komunikacyjnych UART, CAN, ETHERNET, RS-422
  • znajomość zagadnień sieciowych
  • znajomość narzędzi systemu kontroli wersji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i zaangażowanie

Mile widziane:

  • znajomość technologii/narzędzi: Qt, GitLab, Yocto
  • znajomość systemów embedded opartych o architekturę x86, ARM
  • znajomość zagadnień związanych z rejestracją obrazów video

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • C lub C++
  • Linux
  • Qt
  • GitLab
  • Yocto

Projekt, w którym możesz pracować

Zakres obowiązków:

konfiguracja systemu Linux dla urządzeń wbudowanych

tworzenie oprogramowania wbudowanego dla komponentów systemu bezzałogowych statków powietrznych

testowanie oprogramowania w warunkach rzeczywistej pracy

opracowywanie procedur i dokumentacji

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. ...