(Big) Data Analyst / Analityk Danych

  • Limango Polska sp. z o.o.
  • Wrocław
  • Umowa dowolna

Wymagania

Poziom doświadczenia: Junior

Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:

  • wykształcenie: ukończony lub rozpoczęty kierunek ścisły (matematyka, ekonomia, informatyka, fizyka i pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe w pracy z analizą danych (minimum 1 rok),
  • znajomość języka SQL w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość Ms. Excel w stopniu zaawansowanym (w tym tabel przestawnych),
  • znajomość Tableau lub pokrewnych systemów raportowania biznesowego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Pasjonata analizy danych i branży internetowej. Jeżeli masz ścisły umysł, potrafisz szukać odpowiedzi w danych, potrafisz okiełznać wiele informacji i wyprowadzić z nich wartościowe wnioski – szukamy właśnie Ciebie.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Umiejętność interpretowania danych z różnych źródeł (dane ilościowe i jakościowe), dostrzeganie trendów, prawidłowości ale i czujność w gąszczu detali. Ale również ciekawość oraz zapał do doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności w jednej z najdynamiczniej rozwijających się branż.

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • Tableau
  • SQL

Projekt, w którym możesz pracować

Twoja rola i główne zadania:

  • przygotowywanie raportów i rekomendacji biznesowych,
  • opieka nad systemami analitycznych baz danych (mySQL i Apache Hadoop),
  • współpraca z projektantami i developerami IT w zakresie rozwoju sklepu internetowego i aplikacji mobilnej,
  • przygotowywanie i analiza testów A/B strony internetowej oraz aplikacji mobilnej,
  • przygotowywanie i nadzór nad procesami ETL (Apache Sqoop, Apache Spark, Apache Oozie),
  • tworzenie procesów składowania i przetwarzania danych biznesowych.

Oferujemy:

  • wpływ na ambitny i ciekawy projekt rozwoju systemów analitycznych w grupie Limango,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!
  • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,
  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
  • Pomoc z wizą
  • Premia za dołączenie
  • Przelot
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Limango Polska sp. z o.o. ...