Programista Forms i PL/SQL

  • Asseco Data Systems S.A.
  • Gdańsk
  • Umowa dowolna

Asseco Data Systems S.A.

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

Umiejętności potrzebne do realizacji zadań:

  • Dobra znajomość PL/SQL
  • Znajomość Oracle Forms i Oracle Reports
  • Znajomość relacyjnych baz danych i zagadnień związanych z projektowaniem aplikacji bazodanowych
  • Przynajmniej 3-letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca co najmniej czytanie dokumentacji technicznej
  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • Zdolność analitycznego myślenia i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi i technologii bazy Oracle 9 i 10
  • Doświadczenie w optymalizacji wydajności baz danych
  • Znajomość narzędzi i technologii bazy Postgres
  • Znajomość systemów kontroli wersji
  • Znajomość Java EE

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • PL/SQL
  • Oracle Database

Projekt, w którym możesz pracować

Obszar Administracji Terenowej Asseco Data Systems odpowiada za współpracę z Samorządami: miastami i ich jednostkami podległymi, powiatami, urzędami marszałkowskimi, placówkami oświatowymi oraz spółkami komunalnymi. Tworzy i wdraża oprogramowanie wspomagające pracę urzędów administracji samorządowej. Nasz cel to zmiana obrazu polskiej administracji.

Zadania na tym stanowisku:

  • Tworzenie części aplikacji, będących elementem Platformy Miejskiej używanej przez największe miasta w Polsce
  • Uczestniczenie w tworzeniu komponentów wspólnych systemu oraz w pracach związanych z integracją systemów

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Premie
  • Akcje
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Asseco Data Systems S.A. ...