DevOps Engineer

DevOps

Kredyt Inkaso SA
Mid
12 000 - 15 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
ul. Jana Sawy 6, Lublin ul. Domaniewska, Warszawa Wrocław Gdańsk
Praca zdalna
80%

Opis projektu

  • Realny wpływ na stack technologiczny w organizacji
  • Nastawienie organizacji na automatyzację
  • Konteneryzacja jako standard

Twoje zadania

  • Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych i/lub wdrożeń technologii IT
  • Zdolności projektowania architektury rozwiązań automatyzacyjnych
  • Tworzenie oraz nadzór nad utrzymaniem ruchu CI/CD
  • Rozwijanie podejścia Infrastructure as a Code
  • Dbałość o aktualność i bezpieczeństwo stosowanych rozwiązań

Kogo szukamy?

Administracja:

  • Wirtualizacja środowisk w tym wiedza z zakresu Vmware oraz umiejętność obsługi z poziomu powerCLI
  • Administracja systemami Windows/Linux (procesy, usługi, sieć) w tym umiejętność pisania skryptów (bash, powershell)
  • Umiejętność skalowania aplikacji i OS.
  • Konfiguracja środowisk HA
  • Umiejętność konfiguracji sieci, szczególnie w zakresie: Reverse proxy, Firewall, Load balancing, DNS, HTTP/HTTPS, SSL/TLS
  • Konteneryzacja i orkiestracja środowisk
  • Serwery sieci web (iis, nginx)

Programowanie:

  • Znajomość programowania obiektowego
  • Doświadczenie we wsparciu architektury opartej na mikro usługach
  • Ogólna wiedza z zakresu programowania w technologii .net i .net core
  • Kompilowanie rozwiązań przygotowanych przez zespół developerski (analiza logów kompilatora)
  • Umiejętność analizy wyników testów jednostkowych i testów integracyjnych
  • Konteneryzacja aplikacji .net
  • Obsługa systemu kontroli wersji
  • Praktyczna wiedza z zakresu http request. W tym umiejętność integrowania skryptów/aplikacji z zewnętrznymi serwisami udostępniającymi api
  • Praktyczna znajomość SQL

Narzędzia DevOps:

  • Narzędzia CI/CD w tym Jenkins, umiejętność konfiguracji deklaratywnej
  • Zarządzanie konfiguracją przy użyciu Ansible + AWX
  • Zarządzanie logami:
  • Umiejętność czytania zbieranych logów
  • Umiejętność pisania parserów
  • Wiedza w zakresie konfiguracji kolektorów logów
  • Monitoring aplikacji i systemów opartych na silniku nagios

Mile widziane:

  • Wiedza w zakresie RPA:
  • Robotyzacja aplikacji desktopowych
  • Robotyzacja aplikacji webowych
  • Wiedza w zakresie Security w tym bezpieczeństwo aplikacji, bezpieczeństwo kolekcji logów, bezpieczeństwo wdrożeń, bezpieczne przechowywanie i współdzielenie haseł.
  • Znajomość chmury Azure

Umiejętności
powerCLI
Windows lub Lunux
HA
.NET
.NET Core
SQL
CI lub CD
Reverse proxy
Firewall
Ansible
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie

Lublin, Warszawa, Zamość 360
Technologie i umiejętności
  • Microsoft365, Windows