Analityk Biznesowy (Junior/Mid)

iNCO
Junior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Gorzów Wielkopolski Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

Zadania na stanowisku:

  • dostosowywanie dostarczonej dokumentacji do wymagań projektowych,
  • wytwarzanie analitycznej dokumentacji projektowej,
  • kompletowanie i wprowadzanie danych z dokumentacji,
  • ścisła współpraca z klientem zewnętrznym, deweloperami i testerami.

Kogo szukamy?

Oczekiwane od kandydata:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w realizacji projektów IT w roli analityka biznesowego,
  • umiejętności analityczne,
  • zdolność skutecznego rozwiązywania problemów,
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne,
  • umiejętność definiowania oraz analizy wymagań,
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych i dokumentacją w różnych formatach,
  • umiejętność efektywnej komunikacji z interesariuszami i gestorami projektu,
  • umiejętność wytwarzania dokumentacji w oparciu o dostarczone wzorce.

Mile widziana:

  • znajomość metodyk i narzędzi wykorzystywanych w analizie biznesowej.

Umiejętności
C#
.NET
React
SQL
REST
HTML lub CSS
.NET Core
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Pakiet relokacyjny
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki

iNCO

Gorzów Wielkopolski
Technologie i umiejętności
  • C#
  • .NET
  • React
  • SQL
  • REST.API
  • HTML/CSS
  • .NET Core