Senior .NET Developer (Legal IT Team)

KRUK S.A.
Senior
9 000 - 17 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
11 000 - 20 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wołowska 8, Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Opis projektu

PRZYKŁADOWE PROJEKTY:

  • Finansowe: Nowy silnik finansowy bazujący na eventach.
  • Sądowe: System do integracji z portalami sądowymi,
  • Egzekucyjne: Aplikacja do przeprowadzania audytów komorników, automatyzacja zlecania czynności komorniczych.
  • Pozostałe: System zarządzania przepływem pracy umożliwiający realizację procesów biznesowych w formie systemu ticketowego; Automatyzacja ekstrakcji danych z pism

Twoje zadania

  • pracujemy z klientem wewnętrznym, są nim spółki z grupy KRUK między innymi z Rumunii, Czech, Słowacji, Włoch, Hiszpanii oraz jedna z największych kancelarii prawych w Polsce,
  • uczestniczymy w całym cyklu wytwarzania oprogramowania (od analizy wymagań aż do wdrożenia),
  • wspieramy ścisłą współpracę przy zadaniach oraz duży stopień samoorganizacji pracy poszczególnych zespołów Scrumowych,
  • na co dzień współpracujemy z analitykiem biznesowym, testerem, Product Ownerem,
  • prowadzimy loże specjalistów, w ramach których pracownicy mają możliwość wpływu na zmiany technologiczne, wdrażanie dobrych praktyk i standardów dla poszczególnych aspektów wytwarzania oprogramowania w dziale,
  • cenimy zaangażowanie, dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem (praktykujemy Coding Dojo i Code Review),
  • mocno stawiamy na uczenie się nowych rzeczy i ciągłe rozwijanie umiejętności,
  • staramy się utrzymywać podział czasu: 70% na duże produkty, 20% na małe funkcjonalności/zmiany, 10% na utrzymanie,
  • pracujemy 100% zdalnie, okazjonalnie mogą być potrzebne wizyty w siedzibie we Wrocławiu.

Kogo szukamy?

SZUKAMY:

  • bardzo dobrej znajomości C# oraz .NET / .NET Core,
  • dobrej znajomości ASP.NET Core Web API, REST, GIT,
  • bardzo dobrej znajomości OOP, SOLID, Clean Code, Wzorców Projektowych,
  • podstawowej znajomości T-SQL i MS SQL Server,
  • mile widziana znajomość: Angular 10+, TypeScript, Messaging, RabbitMQ, Kubernetes, CQRS, Azure, SignalR.

PRACUJEMY NA:

  • Visual Studio 2019 + Resharper,
  • MS SQL Server 2017,
  • Visual Studio Code / Webstorm,
  • GitLab, Octopus, SonarQube, Kubernetes,
  • Teams, Jira,
  • Windows / Linux.

Umiejętności
C#
.NET Core
Git
T-SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum, Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Architekt, Zespół
Technologię wybiera
Zespół/ Architekt
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Baza wiedzy
Testowanie
Testy jednostkowe
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
6:00 - 19:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Bug fixing
10%
Samorozwój
5%
Spotkania
5%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 5 dni
Rozmowa z Hiring Managerem, Architektem+ HR

KRUK S.A.

Wrocław, Szczawno-Zdrój, Piła 3046
Technologie i umiejętności
  • C#.
  • JavaScript
  • jQuery
  • nhibernate
  • microservices
  • .NET
  • Asp.NET MVC
  • RabbitMQ
  • JAVA
  • Entity Framework