Senior Backend Developer

Java

Lincor Software Sp. z o.o. Sp. k.
Senior
14 000 - 18 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
18 000 - 22 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%

Lincor Software jest polską firmą, która od ponad 25 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania telematyczne do monitorowania GPS, e-Toll oraz Carsharing, Fleetsharing i Carpooling (B2B). Lincor jest dostawcą dedykowanych systemów Carsharing dla największych usługodawców na rynku europejskim i krajowym, m. in. dla leaderów rynku: Traficar i innogyGO! Jesteśmy producentem i właścicielem całości rozwiązań, począwszy od aplikacji TruckOnline po urządzenia instalowane w samochodzie.

Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości intuicyjnych produktów i usług umożliwiających naszym klientom zdobywanie przewagi konkurencyjnej dzięki wykorzystaniu systemu telemetrycznego monitoringu GPS/GSM opartego o nowoczesne technologie i innowacyjność. Jeżeli jesteś zainteresowany/a udziałem w twórczych, innowacyjnych projektach takich jak innogy go!, Traficar, które są częścią naszej współczesnej historii… aplikuj !

Twoje zadania

  • Budowa nowych aplikacji, rozwijanie i utrzymywanie istniejących aplikacji
  • Refaktoryzacja istniejących aplikacji
  • Współpraca z reprezentantami różnych działów firmy przy określaniu potrzeb i wymagań
  • Proponowanie, dostarczanie i wdrażanie rozwiązań technologicznych, które rozwiążą problemy biznesowe i wzmocnią naszą pozycję jako liderów rynku telemetrii, GSM/GPS
  • Przegląd kodu i testowanie oprogramowania, testowanie jednostkowe i integracyjne w ramach TDD, wraz z udziałem w architekturze aplikacji i projektowaniu oraz innych fazach SDL
  • Opracowywanie nowych procesów/aplikacji i/lub optymalizacja istniejących aplikacji i ich funkcjonalności w celu zapewnienia realizacji wymagań biznesowych
  • Dokonywanie poprawek błędów i poprawek przerw operacyjnych widocznych w środowisku, analiza wpływu na zmiany w środowisku i zapewnienie odpowiedniej integracji komponentów/produktów

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako Backend Software Developer
  • Praktyczna umiejętność programowania w technologiach Javovych: Java, Spring Boot, Hibernate
  • Praktyczna znajomość baz danych: PostgreSQL, Redis,
  • Praktyczna znajomość narzędzi do wirtualizacji: Docker, Kubernetes
  • Praktyczna znajomość jednego z narzędzi do kolejkowania: Kafka, Pulsar, RabbitMQ
  • Praktyczna znajomość jednego z narzędzi do monitorowania aplikacji: Grafana, Prometheus, Jaeger, Zipkin
  • Dobra znajomość technologii komunikacyjnych, m.in: Ribbon, Eureka, Naming Server, gRPC, WebSockets, REST API

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość systemów Linux
  • Praktyczna znajomość pracy z architekturą mikroserwisów, architekturą heksagonalna, DDD, CQRS, Event Sourcing, CQS
  • Praktyczna znajomość baz danych: MongoDB, Hadoop
  • Znajomość Primefaces
  • Znajomość obsługi sieci i load-balancing, wymiana informacji: Consul (Spring Cloud Consul) oraz Fabio, Istio

Umiejętności
Java
PostgreSQL
Docker lub Kubernetes
Kafka lub RabbitMQ

Warszawa
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Spring Boot
  • Hibernate