Junior Cloud Engineer

AWS

j-labs sp. z o.o.
Junior
Do 14 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
12 800 - 17 600
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

  • Projekt obejmuje warstwę komunikacyjną pomiędzy systemami wewnętrznymi firmy Samsung, a platformami Marketplace, które dedykowane są sektorowi małych i średnich przedsiębiorstw, a obsługiwane przez firmy telekomunikacyjne,
  • Zespół aktualnie się rozwija, ponieważ zakres integracji ulega stałemu zwiększeniu w związku z wdrażaniem dodatkowych usług i dodawaniem nowych produktów.

Twoje zadania

  • Opracowywanie i wdrażanie działań mających na celu projektowanie, budowanie i wdrażanie aplikacji AWS
  •  Rozwiązywanie problemów z incydentami, identyfikowanie przyczyn, naprawianie i dokumentowanie problemów oraz wdrażanie środków zapobiegawczych
  • Współpraca z zespołem w celu identyfikowania i wdrażania najbardziej optymalnych usług opartych na chmurze
  • Zapewnienie wydajności i skalowalności aplikacji przy zachowaniu wysokich standardów jakości kodu
  • Zarządzanie środowiskami chmurowymi zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa firmy

  • Min. 1 rok doświadczenia w pracy z rozwiązaniami chmurowymi (preferowane AWS)
  • Umiejętność współpracy z multidyscyplinarnymi zespołami analityków biznesowych, programistów, analityków danych i ekspertów merytorycznych
  • Mile widziane doświadczenie z Terraform, Java, Python, Jenkins lub CircleCI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Umiejętności
AWS
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Wskazówki adaptacyjne
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Kraków, Warszawa, Monachium 400
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JS
  • .NET
  • QA
  • Python

Poznaj nas

Ania Niedzielska