Backend Java Developer

Asseco Business Solutions
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Spokojna 2, Lublin Remote
Praca zdalna
100%

Dołącz do zespołu, zajmującego się rozwojem własnej szyny integracyjnej, przetwarzającej miliony dokumentów dziennie, która ze względu na konieczność przetwarzania ogromnej ilości danych w krótkim czasie, czerpie z korzyści jakie wnoszą programowanie wielowątkowe i rozproszone (cloud), przetwarzanie asynchroniczne czy też mikroserwisy oraz CQRS.

Ambitny i szeroki stos technologiczny, na który składają się m.in. Java, Spring Framework, PostgreSQL, Elasticsearch, Apache Cassandra, Docker/Kubernetes sprawia, że projekt ten jest nie lada gratką dla developerów nastawionych na ciekawe zadania i ciągły rozwój.

Jako członek zespołu będziesz aktywnym graczem, który będzie miał przestrzeń na sugerowanie, testowanie oraz wdrażanie własnych pomysłów.

Twoje zadania

  • Aktywne uczestnictwo w fazie projektowania architektury rozwiązań
  • Implementacja nowych funkcjonalności oraz rozwój i utrzymanie istniejących produktów
  • Testowanie własnych zmian (testy jednostkowe oraz wstępne testy manualne)
  • Uczestnictwo w procesie code-review
  • Współpraca z działami QA, DataCenter oraz Product Management

Kogo szukamy?

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obiektowego programowania w języku Java (wersja 8+), poparta doświadczeniem
  • Znajomość wzorców projektowych oraz zasad pisania czytelnego i utrzymywalnego kodu (Clean Code, SOLID, KISS)
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w okresie wdrożeniowym
  • Samodzielność, zaangażowanie, entuzjazm i poczucie humoru

Mile widziane

  • Umiejętność programowanie współbieżnego i rozproszonego
  • Umiejętność tworzenia aplikacji uruchamianych w Kubernetes
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: Maven, Git, IntelliJ Idea, Jenkins, Jira
  • Znajomość rozwiązań bazodanowych, w szczególności PostgreSQL oraz Elasticsearch
  • Znajomość środowiska Linux

Umiejętności
Java
Spring Framework
Clean Code
SOLID
Maven
Git
IntelliJ Idea
Jenkins
Postgre SQL
Elasticsearch
Kubernetes
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

Lublin, Warszawa powyżej 900
Technologie i umiejętności
  • systemy ERP
  • systemy HRM
  • systemy SFA
  • platformy wymiany danych