DevOps Engineer Mid/Senior

CI/CD, ELK, Jenkins, Docker, Kubernetes

Master Care
Mid
15 000 - 20 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)
18 000 - 28 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Postępu 17 d, Warszawa
Praca zdalna
80%

Opis projektu

Rekrutacja prowadzona jest dla SAVIGO.

Szukamy osób do stałej wieloletniej współpracy i budowania potencjału u naszych Klientów

SAVIGO to grupa pasjonatów technologii. Ludzi, którzy mają różne doświadczenia, od developerów przez architektów, kierowników i dyrektorów, od małych firm do dużych korporacji. SAVIGO pracuje głownie z rozwiązaniami open-source, z narzędziami znanymi na rynku (np. Kubernetes, Docker, Ansible, Helm, Jenkins, SonarQube, Elastic Stack, Shell, Linux)

Twoje zadania

  • Praca w środowisku nowoczesnych technologii
  • Praca z narzędziami do automatyzacji (CICD, RPA)
  • Praca z narzędziami do monitoringu (np. Elasticsearch, Logstash, Beats, Kibana, Fluent), skrypty, bazy danych, narzędzia open-source
  • Praca z Kubernetes oraz narzędziami CICD (np. GitHub, GitLab, SonraQube, Jenkins, Liquibase, Ansible, Vault, Nexus, Helm i wiele innych)
  • Projektowanie i budowanie pipeline CICD zgodnie z wymaganiami klienta
  • Współpraca z wieloma interesariuszami w celu analizy wymagań, wyjaśnienia błędów i ich przyczyn
  • Współpraca architektoniczna z klientami oraz na wewnętrzne potrzeby
  • Analiza stanu organizacji klienta (as-is) oraz opracowywanie koncepcji usprawnień (to-be) - [tylko Senior]

Kogo szukamy?

Must-have: (Mid/Senior)

  • Doświadczenie w jakimkolwiek języku programowania (1R+/3R+) (np. Java, Python).
  • Praktyczna znajomość (1R+/3R+) środowiska Linux, Docker
  • Doświadczenie z pracy z rozwiązaniami Cloud (1R+/3R+) (K8S, Docker, REST)
  • Doświadczenie z analizy systemowej, biznesowej, testów i architektury mikroserwisowej - [tylko Senior]
  • Doświadczenie z pracy w projektach zwinnych (1R+/2R+) (np. Scrum)
  • Praktyczna znajomość dowolnego narzędzia klasy ETL lub baz danych noSQL
  • Znajomość SQL (3R+), definiowanie zapytań (np. GROUP BY, HAVING, UNION)
  • Znajomość działania sieci (http, https, load balancing, certyfikaty)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1+/C1

Nice-to-have:

  • Atutem będzie znajomość, doświadczenie z pracy z narzędziami z rodziny Elastic Stack
  • Atutem będą certyfikaty (np. TOGAF, Kubernetes Administrator, Public Cloud) - [tylko Senior]
Umiejętności
Java lub Python
Linux
K8S lub Docker lub REST
SQL
NoSQL
Ethernet
Agile
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
CTO/Tech Leader
Technologię wybiera
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
08:00 - 19:00
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Wdrożenie systemu
30%
Projektowanie systemu
30%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Spotkania
10%
Tworzenie dokumentacji
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
I etap: rozmowa z Rekruterem
II etap: rozmowa z Tech Leadem

Master Care

Warszawa 150-200
Technologie i umiejętności
  • .Net
  • Java
  • C#
  • Magento
  • Salesforce
  • Python
  • PHP
  • MySQL
  • Bash
  • Angular