.NET Developer

7N
Mid
95 - 125
PLN
netto / godzina (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Warszawa
Praca zdalna
80%

Obecnie poszukujemy doświadczonych .NET Developerów (.NET Core) do projektów w ramach rozwoju aplikacji bankowych.

Proponujemy długotrwałą współpracę w dobrze zarządzanym (m.in. rzeczywisty Scrum) środowisku z dobrymi standardami developerskimi (testy jednostkowe, testy automatyczne, code review, analiza statyczna, CI).

Praca w 100% zdalna (do końca 2021r.), docelowo planowany jest model hybrydowy – biuro w Łodzi lub biuro w Warszawie (przyjazd do biura min. 1-2 w miesiącu).

Naszym konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 15 960 – 21 000 PLN (95 - 125 PLN/ h) + VAT przy współpracy podwykonawczej, w zależności od poziomu doświadczenia.
  • Przejrzysty model rozliczeń.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy, w porozumieniu Klientem, szkolenia i certyfikaty techniczne, udział w konferencjach. W ramach współpracy z Klientem są przygotowane dedykowane narzędzia w zakresie szkoleń i rozwoju naszych konsultantów.
  • Możliwość skorzystania ze wsparcia (oraz dołączenia do) 7N Inspiration Team, grupy aktywnie dzielących się wiedzą w branży Konsultantów 7N.
  • Przeczytaj artykuł jednego z członków 7N Inspiration Team: 7N - From Gitlab CI to Azure App Service
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat). Sprawdź jeden z naszych paneli dyskusyjnych: Czy Scrum Masterowi przydaje się background programistyczny ? - YouTube
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej i jakości realizowanych projektów.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotneji karty Benefit Multisport oraz ubezpieczenia na życie niezależnie od formy współpracy. Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego Mindgram.
  • Profesjonalny, jakościowy proces rekrutacyjny prowadzony przez najbardziej doświadczonych w branży rekruterów. Przeczytaj o badaniu satysfakcji kandydatów z rekrutacji w 7N.

Twoje zadania

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w systemach informatycznych opartych o technologie Oracle
  • Współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań dotyczących danych umieszczonych w nowym rozwiązaniu; w szczególności konieczność uszczegółowienia ogólnych zadań i koncepcji biznesowych
  • Czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i funkcjonalnej systemu
  • Współpraca w opracowywaniu nowych rozwiązań i obieraniu kierunków rozwojowych
  • Wdrażanie działań dot. poprawy jakości danych w systemach oraz aplikacjach eksportujących dane do hurtowni danych
  • Wsparcie w opiniowaniu specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej przygotowanej przez zespół ze strony trzeciej​

  • Min. 3-letnie doświadczenie w .NET/C# (uwzględniając ASP.NET MVC i Entity Framework)
  • Doświadczenie w programowaniu w .NET Core
  • Umiejętność testowania modułowego, automatyzacji testów, doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych w: C#, .NET, SQL, MVC.NET, ASP.NET
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, TeamCity
  • Doświadczenie w pracy metodyką Agile
  • Mile widziana znajomość Kubernetes'a
  • Umiejętność tworzenia kodu w dobrych praktykach developerskich oraz znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej
Umiejętności
.NET lub C#
.NET Core
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Statyczna analiza kodu
Metryki kodu
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
System operacyjny
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
80%
Spotkania
10%
Dokumentacja
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu

7N

Warszawa, Gdańsk 800+
Technologie i umiejętności
  • C#
  • Java
  • JavaScript
  • Angular
  • React
  • MS Dynamics
  • Spring
  • iOS
  • Android
  • BI