Cloud Architect

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Łódź
Praca zdalna
80%
Płatny urlop
26 dni

Opis projektu

Co od nas otrzymasz:

  • Pracę w dynamicznej firmie zajmującej się realizowaniem nowoczesnych rozwiązań IT dla klientów
  • Możliwość szkoleń i ciągłego podnoszenia kompetencji
  • Wiele ciekawych wyzwań
  • Realny wpływ na kształt rozwiązań chmurowych
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pełny pakiet benefitów (MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku,  prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny)
  • Możliwość udziału w projektach w ramach zespołów pracujących w metodykach zwinnych
  • Możliwość współtworzenia nowoczesnych rozwiązań technologicznych
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (zdalnie/w biurze)

Twoje zadania

  • Projektowanie, wdrażanie oraz migracja systemów klienta do rozwiązań chmurowych
  • Bezpośrednia współpraca z klientami w zakresie analizowania i projektowania docelowej architektury chmurowej
  • Współpraca w zakresie definiowania i projektowania usług chmurowych oferowanych klientom, ich skalowania i szacowania
  • Współpraca w opracowaniu standardów wdrażania i utrzymywania usług chmurowych
  • Współpraca z zespołami projektowymi realizującymi zadania wdrażania i migracji aplikacji klientów do chmury
  • Współpraca z firmami oferującymi rozwiązania chmurowe
  • Pomoc w postępowaniach zakupowych w zakresie dostosowania aplikacji do rozwiązań chmurowych

Kogo szukamy?

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w roli architekta rozwiązań informatycznych
  • Posiadasz doświadczenie w realizacji projektów opartych o architekturę chmurową
  • Znasz przynajmniej jedną z chmur publicznych: Azure, GCP, AWS
  • Posiadasz doświadczenie w analizie i projektowaniu architektury oraz integracji w rozwiązaniach chmurowych
  • Posiadasz doświadczenie w zakresie projektowania infrastruktury, migracji systemów z wykorzystaniem usług chmurowych
  • Posiadasz wiedzę z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa rozwiązań informatycznych w chmurze oraz on prem
  • Znasz praktyki związane ze skalowalnością i wysoką wydajnością systemów
  • Posiadasz silne umiejętności analityczne, organizacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów i zarządzania czasem
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
Umiejętności
Azure lub GCP lub AWS
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa z HR i Dyrektorem IT

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol