BI Developer

PKO BP Finat
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Warszawa Wrocław Remote
Praca zdalna
100%

Dla naszego Klienta z branży e-commerce szukamy doświadczonych BI Developerów, którzy dołączą do DZIAŁU ROZWOJU OPROGRAMOWANIA CENTRALNEGO i będą uczestniczyć w zadaniach rozwojowych m.in. nad platformami e-commerce.

Twoje zadania

  • Prowadzenie prac związanych z utrzymaniem oraz rozwojem Hurtowni Danych,
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi (dostawcami źródeł danych, odbiorcami realizowanych rozwiązań),
  • Udział w projektach związanych z narzędziami Business Intelligence.

Kogo szukamy?

Poszukiwane kompetencje:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku,
  • Komunikatywność, Odpowiedzialność za powierzone zadania, Umiejętność pracy w zespole, Samodzielność,
  • Minimum jeden rok doświadczenia w programowaniu rozwiązań BI/ETL,
  • Bardzo dobrze znają MS-SQL Server, narzędzia MSBI (SSIS, SSAS, SSRS), SQL,
  • Mile widziana znajomość PL/SQL,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • Umiejętność analizy danych wejściowych i wyjściowych z perspektywy hurtowni danych.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia - Umowa o Pracę lub kontrakt B2B,
  • Możliwość pracy zdalnej lub w modelu hybrydowym (nowoczesne biuro we Wrocławiu, Poznaniu lub w Warszawie),
  • Pracę w międzynarodowej firmie prężnie rozwijającej się na rynku,
  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży i od kilku lat zajmuje czołowe miejsce w wielu rankingach,
  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes,
  • Stabilne zatrudnienie z możliwością realnego rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.
  • Rabaty pracownicze na dostępne produkty.
Umiejętności
MS SQL Server
SQL
SSIS
SSRS
PL/SQL
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

- 14 dni
Rozmowa HR
Rozmowa techniczna

Warszawa 250-300
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • Oracle
  • C++
  • XML
  • JavaScript
  • Python
  • Docker
  • Kotlin
  • Cobol