Administrator Baz Danych

Power Media
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
60%

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy Administratora Baz Danych, który dołączy do nowego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu. Poszukujemy osób elastycznych i entuzjastycznych, otwartych na innowacyjne działania.

Twoje zadania

Obowiązki na stanowisku:

  • Odpowiedzialność za administrację i obsługę środowiska DB wspierającego nasze systemy o znaczeniu krytycznym (24x7)
  • Projektowanie rozwiązań i standardów DB
  • Prowadzenie projektów w obszarze odpowiedzialności i udział w projektach cross-funkcjonalnych
  • Ciągłe doskonalenie obecnych procesów i systemów, ocena nowych technologii
  • Monitorowanie wydajności bazy danych i usuwanie napotykanych problemów,
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Tworzenie, nadzorowanie i testowanie środków bezpieczeństwa (np. uwierzytelnianie dostępu i odzyskiwanie po awarii)
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji online dla środowiska DB.

Kogo szukamy?

Podstawowe wymagania:

  • Tytuł naukowy w zakresie informatyki lub równoważne kwalifikacje
  • Minimum 3-letnie doświadczenie z relacyjnymi bazami danych
  • Doskonała znajomość MySQL lub PostgreSQL RDBMS
  • Doświadczenie w obsłudze wieloterabajtowych RDBMS.
  • Umiejętności architektoniczne, doświadczenie w planowaniu instalacji HA i DR RDBMS
  • Dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie ze środowiskami chmury prywatnej i/lub publicznej
  • Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zezwolenie na pracę w Polsce/UE

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży gier
  • Doświadczenie w operacjach na systemie Linux i/lub Windows
  • Znajomość baz danych MSSQL, NoSQL (preferowana Cassandra)
  • Doświadczenie w praktyce DevOps, Kanban i Scrum
Umiejętności
MySQL lub PostgreSQL RDBMS
SQL
Zarządzanie projektami
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
7 - 17
Godziny pracy biura
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pomoc w szukaniu mieszkania
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript
  • Python
  • C++
  • PHP
  • CSS
  • HTML
  • C#
  • RoR