Kierownik zespołu Quality Assurance

Benefit Systems S.A.
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa
Praca zdalna
50%

Opis projektu

Obecnie pracujemy w modelu hybrydowym

Twoje zadania

co powiesz na pracę związaną z…

  • Określaniem i doborem wymaganych kompetencji technologicznych w zespole,
  • Ustalaniem struktury zespołu oraz zakresu odpowiedzialności poszczególnych stanowisk,
  • Nadzorem nad i koordynacją działań związanych z Procesem Zapewniania Jakości,
  • Określanie i wdrażanie standardów pracy w zespole związanych z odpowiednio wysokim poziomem dostarczanych rozwiązań,
  • Opracowaniem i wdrażaniem procedur usprawniających realizowane prace w zespole,
  • Ustalanie zasad współpracy pomiędzy zespołem QA a innymi jednostkami organizacyjnymi w grupie Benefit Systems,
  • Ustaleniem zasad, procedur oraz usprawnianiem i optymalizacji procesu QA,
  • Zarządzaniem procesem testowania w ramach procesu wytwarzania oprogramowania (SDLC),
  • Raportowaniem oraz prezentowaniem wyników działań i efektywności procesu i zespołu QA,
  • Wdrażaniem najlepszych praktyk w obszarze QA,
  • Konsultacjami technologicznymi dla innych zespołów Benefit Systems,
  • Motywowaniem zespołu i nadzorem nad ich rozwojem,
  • Dbanie o dobre samopoczucie i stosowną atmosferę pracy w zespole.

Kogo szukamy?

Dołącz do nas jeśli....

  • Możesz pochwalić się co najmniej 3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Znasz i rozumiesz istotność procesu QA w organizacji
  • Budowałeś lub/i zarządzałeś zespołem specjalistów QA
  • Posiadasz doświadczenie w określaniu mierników jakościowych obszarów technologicznych
  • Posiadasz certyfikat ISTQB oraz znasz standardy testowania ISO 29119
  • Znasz popularne metodyki i narzędzia testowania wytwarzanego oprogramowania oraz wiesz co zastosować oby osiągnąć zamierzony efekt
  • Wiesz jak i gdzie zdobywać kompetencje związane z obszarem QA
  • Monitorujesz rynek odnośnie trendów i zmian w obszarze QA
  • Potrafisz dzielić się wiedzą i motywować zespół do działania
  • Zarządzanie czasem, planowanie zadań i ich priorytetyzacja oraz przydzielanie nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Twoim atutem jest umiejętność zarządzania, komunikatywność i decyzyjność
  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność

Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Prysznic
  • Imprezy integracyjne

Warszawa 550
Technologie i umiejętności
  • c#
  • .NET Core
  • MS SQL