Programista .Net/SQL

.Net / SQL

Asseco Business Solutions
Rekrutacja online
Umowa o pracę
ul. Konrada Wallenroda 4c, Lublin Adama Branickiego 13, Warszawa

Opis projektu

Dołącz do zespołu, który:

  • Zajmuje się rozwojem funkcjonalności naszych produktów
  • Tworzy nowe funkcjonalności i ma wpływ na dobór stosownych rozwiązań
  • Zajmuje się integracją i wymianą danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (SOAP, REST)
  • Dba o optymalizację wydajności realizowanych zmian

Twoje zadania

Z czym się u nas spotkasz:

  • Razem z nami będziesz tworzyć i rozwijać nasze systemy (mamy dedykowane rozwiązania dla każdego biznesu)
  • Będziesz koncentrować się na jednym projekcie - aplikacja o dużej skali
  • Każdy członek zespołu może mieć wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • Koncentrujesz się na kodowaniu - 80% czasu pracy to programowanie (10% testy / 10% dokumentacja)
  • Zespół projektowy składa się z doświadczonych i wieloletnich pracowników

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób, które:

  • Mają doświadczenie na stanowisku programisty .Net lub SQL
  • Mogą pochwalić się praktyczną znajomością T-SQL w wersjach Microsoft SQL Server 2014/2019
  • Posiadają wiedzę w zakresie integracji systemów web i umiejętność budowy komunikacji z API (SOAP, REST)
  • Są samodzielne w zakresie rozwiązywania problemów i ukierunkowane na rozwój
  • Posiadają umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość technologii: C#/.NET Core
  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji biznesowych w obszarze sprzedażowym, logistycznym lub produkcyjnym
  • Znajomość zagadnień biznesowych z obszaru sprzedaży, logistyki, produkcji i obiegu dokumentów w tych obszarach

Co możemy Ci zaoferować:

  • Nasze zaawansowane aplikacje wymagają specjalistycznej wiedzy – będziemy rozwijać Twoje umiejętności poprzez szkolenia wewnętrzne oraz profesjonalne szkolenia zewnętrzne
  • Bezpieczeństwo, pewność i stabilność – jesteśmy dużą firmą o ugruntowanej pozycji
  • Przyjazną, kreatywną i nieformalną atmosferę w pracy (kameralny zespół projektowy)
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wczasów, bony świąteczne, karty FitProfit, grupy sportowe z dedykowanym trenerem, firmowe przyczepy kempingowe we Włoszech i Chorwacji dostępne dla pracowników, imprezy integracyjne, atrakcje dla rodzin pracowników)
Umiejętności
.NET
T-SQL
Praca z kodem
Ustalone konwencje w kodzie
Code review
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Osobista szafka
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
85%
Bug fixing
14%
Spotkania
1%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne

Proces rekrutacji

rozmowa kwalifikacyjna
zadanie domowe
decyzja

Lublin, Warszawa powyżej 900
Technologie i umiejętności
  • systemy ERP
  • systemy HRM
  • systemy SFA
  • platformy wymiany danych