Młodszy Programista Java

sektor publiczny

Asseco Poland S.A.
Junior
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Remote
Praca zdalna
100%

Chcesz budować złożone aplikacje integrujące się z wieloma systemami? Chcesz kontynuować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej, realizując projekty dla sektora publicznego w Polsce? Jeśli tak, dołącz do nas, buduj i rozwijaj system do obsługi procesów celnych w obszarze Unii Europejskiej.  Aplikuj i dowiedz się więcej.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować:

  • Tworzeniem i utrzymaniem aplikacji opartych o technologie Java
  • Przygotowywaniem dokumentacji technicznej
  • Dbaniem o jakość tworzonych rozwiązań

  • Min. roczne doświadczenie komercyjne w zakresie programowania w języku Java 8+
  • Ukończone studia lub student ostatnich lat kierunku informatycznego lub pokrewnego (oczekiwana dostępność min. 4/5 etatu)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę
  • Język angielski na poziomie swobodnego czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane:

  • Znajomość Spring
  • Znajomość SQL i PostgreSQL

Umiejętności
Java
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing