Tester IT

JIRA, TestRail, Postman, JMeter, SoapUI

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
tak

Zakresem działania Spółki jest realizacja projektów, których celem jest zapewnienie organom Krajowej Administracji Skarbowej systemów teleinformatycznych wspierających ich działania. Misją Spółki jest dostarczenie Ministerstwu Finansów odpowiednich systemów teleinformatycznych wspomagających Krajową Administrację Skarbową i inne właściwe służby w zmniejszeniu luki podatkowej.

Twoje zadania

  • Udział w projektach IT w roli Inżyniera QA ds. testów funkcjonalnych i integracyjnych
  • Wykonywanie testów manualnych: funkcjonalnych, regresyjnych
  • Realizacja testów integracyjnych, end-to-end oraz akceptacyjnych
  • Projektowanie scenariuszy testowych
  • Opracowanie dokumentacji testowej (plan testów, raport z testów)
  • Wykrywanie i rejestrowanie błędów
  • Pełnienie roli testera wiodącego w projektach prowadzonych przez spółkę
  • Koordynowanie strategii testów z Kierownikami projektów oraz interesariuszami

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów  (preferowane kierunki ścisłe: informatyczne, matematyczne lub ekonomiczne)
  • Co najmniej 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu metodologii testowania i podstaw inżynierii oprogramowania
  • Praktyczna umiejętność tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • Praktyczne doświadczenie w testach API
  • Znajomość narzędzi: Jira, TestRail, Postman, JMeter, SoapUI lub pokrewnych
  • Zdolność logicznego myślenia i wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Komunikatywność i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
Umiejętności
JIRA
TestRail
Postman
JMeter
SoapUI
Testowanie
Testy jednostkowe
Testy integracyjne
Testy systemowe
Pentesty
Testy wydajnościowe
Testowanie manualne
Automatyzacja testów
CI
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Open space
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
Parking
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Pokój relaksu
  • Pracujemy razem z naszymi psiakami

Warszawa ~180
Technologie i umiejętności
  • Java
  • Spring Boot
  • SQL
  • JIRA
  • TestRail
  • Junit
  • jMeter
  • Postman
  • .NET
  • JS