Obowiązki:

  • Instalacja, konfiguracja i zarządzanie systemami operacyjnymi (np. Windows, Linux)
  • Administrowanie siecią komputerową
  • Instalacja, aktualizacja i konfiguracja oprogramowania biurowego
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • Monitorowanie i zapewnienie bezpieczeństwa systemów informatycznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Szkolenie użytkowników w zakresie korzystania z nowych technologii i oprogramowania

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pakiet świadczeń pracowniczych (BenefitSystem, opieka medyczna)

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (informatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows/Linux i technologii serwerowych
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania sieciami komputerowymi (routery, przełączniki, firewall)
  • Znajomość technologii wirtualizacji (np. VMware, Hyper-V).
  • Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem komputerowym
  • Zdolność do efektywnej komunikacji zarówno z użytkownikami, jak i innymi członkami zespołu IT
  • Gotowość do reagowania na nagłe problemy i awarie
  • Znajomość języka angielskiego (umożliwiająca posługiwanie się dokumentacją techniczną)
  • Certyfikaty branżowe będą dodatkowym atutem (np. Cisco, Microsoft)

Primavera Parfum

To obecnie lider wielokanałowej sprzedaży na polskim rynku beauty i e commerce. Omnichannel'owa filozofia sprawia, że możemy zaoferować naszym kontrahentom pełen wachlarz usług z uwspólnionym doświadczeniem sprzedażowym konsumenta m.in. w takich kanałach jak Allegro, Amazon czy Alibaba.