Programista (Node.js, React/Angular)

Node.js, React/Angular

Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie miała realny wpływ na kształt tworzonego oprogramowania wspierającego istotne obszary w naszej firmie (praca sieci laboratoriów, punktów pobrań, komunikacja między laboratoriami a kontrahentami, logistyka, sprzedaż, rozliczenia).

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie u jednego z liderów wśród sieci laboratoriów diagnostycznych w kraju
  • dowolną formę zatrudnienia: umowa o pracę, B2B
  • pracę przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • fajny i zgrany Zespół,
  • zniżki na nasze badania dla Pracowników oraz członków ich Rodzin
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • biuro na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich,
  • możliwość pracy zdalnej.

Twoje zadania

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bieżące utrzymanie istniejących serwisów i aplikacji webowych,
  • rozbudowa istniejących oraz tworzenie nowych narzędzi usprawniających pracę firmy w zakresie serwisów webowych (zarówno wewnętrznych, jak i dla kontrahentów),
  • opracowywanie i tworzenie narzędzi automatyzujących procesy biznesowe,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji.

Aby efektywnie wykonywać zadania na tym stanowisku niezbędne są:

  • umiejętność programowania w środowisku Node.js poparta kilkuletnim doświadczeniem zawodowym,
  • znajomość TypeScript,
  • zaawansowana znajomość: JavaScript, HTML, CSS,
  • bardzo dobra znajomość React,
  • znajomość Angular 2+ umożliwiająca wprowadzanie ewentualnych zmian w istniejących aplikacjach,
  • znajomość relacyjnych baz danych (przede wszystkim PostgreSQL, jak również MySQL, MS SQL),
  • znajomość systemu Linux,
  • znajomość GIT,
  • doświadczenie w pracy z systemami rozproszonymi, tworzeniu niezawodnych systemów komunikacyjnych lub raportowych oraz znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem prawidłowej pracy takich systemów,
  • mile widziana umiejętność pisania i czytania skryptów bashowych,
  • komunikatywność i otwartość.

Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Inne
  • Imprezy integracyjne

Warszawa ~ 3000
Technologie i umiejętności
  • Java
  • PHP
  • .NET