Java Developer

Power Media
Senior
13 000 - 26 000
PLN
brutto / miesiąc (UoP)

Rekrutacja online
Umowa o pracę
Wrocław
Praca zdalna
70%

Dla naszego klienta – firmy działającej na rynku europejskim oraz amerykańskim w branży gier online i mobilnych (głównie RPG oraz MMO), poszukujemy Senior Java Developera, który dołączy do nowego scrum’owego zespołu tworzonego obecnie we Wrocławiu.

Praca będzie dotyczyła rozwoju aplikacji internetowych oraz handlu elektronicznego.

Zadania:

  • ujednolicenie platform e-commerce, wykorzystując microservice, public cloud
  • dalszy rozwój i utrzymanie platformy e-commerce, systemu kont, połączenia serwerów gier i dostawców płatności
  • odpowiedzialność za realizację strategicznych projektów optymalizujących platformę e-commerce

Twoje zadania

  • projektowanie, rozwijanie i utrzymanie platformy internetowej i aplikacji zarówno do użytku wewnętrznego, jak i komercyjnego
  • udział w tworzeniu architektury, projektowaniu i wdrażaniu oprogramowania
  • dbanie o jakość kodu
  • kontakt z właścicielami firm i produktów w celu zebrania wymagań dotyczących oprogramowania
  • ścisła współpraca z członkami zespołu IT Engineering and Ops w zwinnym środowisku i udział w każdym etapie procesu tworzenia oprogramowania
  • ścisła współpracy z kierownictwem inżynierii IT, w celu wsparcia ważnych decyzji technologicznych
  • wprowadzanie innowacji i postępowanie zgodnie z praktykami Lean Development w każdym projekcie

  • min. 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w języku Java
  • doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami
  • praktyczne doświadczenie z Spring, Hibernate, Struts, SQL, MSSQL i Tomcat, a także usługami internetowymi (SOAP, REST) ​​i JMS
  • doświadczenie w obsłudze systemów kontroli wersji (GIT)
  • podstawowa znajomość Docker / Kubernetes
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży gier
  • znajomość HTML5, CSS3, JavaScript
  • doświadczenie w środowisku chmur publicznych (Google Cloud Platform)
Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
SQL
Git
Docker
Zarządzanie projektami
Metodyka
Scrum
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Możliwość zmiany projektu
Praca z kodem
GIT
Kontrola wersji
Code review
Testowanie
Automatyzacja testów
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Osobista szafka
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Elastyczne godziny pracy
6 - 19
Godziny pracy biura
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Samorozwój
10%
Wsparcie klienta
10%
Bug fixing
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Zimne napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Tymczasowe mieszkanie
  • Pieniądze na koszty przeprowadzki
Inne
  • Imprezy integracyjne

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript