Administrator Systemów Linux/VMware

Linux

Asseco Poland S.A.
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Traugutta, Wrocław
Praca zdalna
60%

Poszukujemy osoby, która dołaczyłaby do naszego Data Center zajmującego się świadczeniem usług outsourcingu informatycznego dla Klientów zewnętrznych, wewnętrznych oraz spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej Asseco. Nasze Data Center świadczy usługi hostingu w zakresie udostepnienia platform hostingowych dla Klientów i administrowania nimi, kolokacji infrastruktury IT Klientów oraz zarządzaniem systemami IT Klienta (w tym zarządzanie infrastrukturą IT, systemami operacyjnymi i bazami danych oraz zapewnienie monitoringu infrastruktury).

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

Administrowaniem systemami wirtualizacji OVM, ESX oraz Linux w zakresie:

  • Instalacji, konfiguracji, aktualizacji wirtualizatorów OVM i ESX
  • Projektowania i tworzenia maszyn wirtualnych Linux, Windows w środowisku OVM i ESX
  • Codzienny monitoring i analiza parametrów pracy maszyn wirtualnych Linux
  • Wdrażania działań proaktywnych na podstawie analizy i monitoringu
  • Rozwiązywania incydentów i problemów w systemach OVM, ESX i maszynach Linux
  • Strojenia parametrów wydajności maszyn wirtualnych
  • Zarządzania pojemnością środowiska maszyn Linux
  • Diagnostyki incydentów problemów i wdrażanie rozwiązań zapewniających stabilną i bezpieczną pracę systemów operacyjnych Linux

  • Znajomość systemów wirtualizacji opartych o Oracle VM Server for x86 oraz VMware vSphere
  • Biegła znajomość systemów operacyjnych Oracle Linux oraz RedHat Linux
  • Zaawansowane administrowanie systemami operacyjnymi klasy Linux
  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu informatyka lub pokrewne
  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność, gotowość do dyżurów standby - warunek konieczny

Mile widziane:

  • Znajomość platformy Power i systemu operacyjnego AIX
  • Certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

Umiejętności
Linux
VMware
Narzędzia
Laptop
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
Kuchnia
  • Gorące napoje
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Wskazówki adaptacyjne
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne

Rzeszów, Warszawa, Gdynia, Katowice, Łódź, Opole, Kraków, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Gliwice, Bielsko-Biała 2700
Technologie i umiejętności
  • Java
  • JavaScript
  • C#
  • C++
  • SQL
  • PHP
  • Angular
  • .NET
  • Mobile
  • Testing