Java Developer

Power Media
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Wrocław Remote
Praca zdalna
100%
Płatny urlop
26 dni

Dla wrocławskiego Software House’u poszukujemy: Java Developera. Firma działa nieprzerwanie na rynku od 20 lat. Tworzy zaawansowane systemy informatyczne, aplikacje mobilne i platformy społecznościowe, dostarcza dedykowane oprogramowanie dla swoich klientów. Firma znana jest z opracowania produktów m.in.: menadżera rezerwacji oraz systemu rezerwacji przeznaczonego dla małych i średnich obiektów noclegowych, czy też systemu wspierającego codzienną pracę kierowców.

Firma pracuje w metodyce Agile, ma płaską strukturę i samoorganizujące się zespoły. Główną wartością są ludzie, którzy otrzymują możliwość sterowania swoją własną ścieżką zawodową. Każdy ma realny wpływ na rozwój firmy i samorozwój. Firma dba o rodzinną atmosferę i pracę w zgodzie z szacunkiem i szczerością. Projekty są przydzielane indywidualnie.

Twoje zadania

Zadania:

Będziesz tworzył rozwiązania z obszarów IoT lub transportu i logistyki, opartych o asynchroniczną architekturę, SOLIDny kod i automatyczne systemy CI/CD.

Do Twoich zadań będzie należało projektowanie i development mikrousług – zgodnie z naszymi najwyższymi standardami (wnikliwe code review, jak i wysokie pokrycie testami), biorąc pod uwagę skalowalność całego systemu. Osoba, która dołączy do zespołu będzie wspierała technologicznie wewnętrzne procesy klienta poprzez ich automatyzację, w oparciu o dedykowany silnik reguł biznesowych Camunda BPMN.

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem oprogramowania w języku Java
  • Dobra znajomość: Java 11, Spring
  • Znajomość: Hibernate, OOP, TDD, SQL
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie / znajomość: Camunda, RabbitMQ, Docker, Microservice, Android

Umiejętności
Java
Spring
Hibernate
OOP
TDD
SQL
Zarządzanie projektami
Metodyka
Agile
Decyzje architektoniczne podejmuje
Zespół
Technologię wybiera
Zespół
Możliwość zmiany projektu
Narzędzia
Laptop
Komputer stacjonarny
Dodatkowy monitor
Słuchawki
Telefon służbowy
Środowisko pracy
Przełożony techniczny
Pokoje
Elastyczne godziny pracy
Podział czasu pracy
Nowe funkcje
70%
Samorozwój
10%
Spotkania
10%
Bug fixing
10%
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Szkolenia
  • Konferencje
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Pakiet relokacyjny
  • Kursy językowe
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript