Młodszy frontend developer

  • Asseco Poland S.A.
  • Gliwice
  • Umowa o pracę
  • 12.06.2019

Asseco Poland S.A.

Wymagania

Poziom doświadczenia: Junior

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • CSS
  • HTML
  • JavaScript
  • Angular

Projekt, w którym możesz pracować

Masz pierwsze doświadczenia z Angularem? Chcesz rozwijać się technologiach frontendowych i pracować przy zintegrowanym systemie informatycznym, z którego korzysta w Polsce ponad 200 placówek ochrony zdrowia? Jeśli tak – zaaplikuj i poznaj szczegóły.

 Czym będziesz się zajmować?

- Rozwojem oprogramowania wykorzystywanego w szpitalach, klinikach, centrach medycznych i ambulatoriach

Tworzeniem GUI w technologii HTML5 z wykorzystaniem Angular 7

- Pracą w jednym z największych projektów w technologii Angular w Polsce (ok.3 tysiące widoków)

Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:

- Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub ostatnie lata studiów

- Doświadczenie w technologiach webowych

- Znajomość Angular 2+ (preferowane wersje 6,7)

Znajomość języka JavaScript

Doświadczenie z HTML5, CSS

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest Asseco Poland S.A. ...