FullStack Java Developer

Power Media
Mid
10 000 - 18 000
PLN
netto / miesiąc (B2B)

Rekrutacja online
B2B
Katowice Gliwice
Praca zdalna
70%

  • Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży z branży travel poszukujemy Full Stack Developer (Java + JavaScript).
  • Poszukujemy osoby doświadczonej, która potrafi projektować wysokiej jakości rozwiązania techniczne.
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej po pandemii.

Twoje zadania

Na tym stanowisku programista bierze udział w projektach typu:

  • Rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych
  • Systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży
  • Programista jest zaangażowany w pełny cykl życia oprogramowania od projektowania po kodowanie i rozszerzanie automatyzacji testów aplikacji

Kogo szukamy?

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia związane z programowaniem w języku Java
  • Doświadczenie/Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Dobra znajomość React
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania metodą Scrum/Kanban/Lean
  • Znajomość metod zwinnych BDD,TDD
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dodatkowe umiejętności: Java EE, Hibernate, SQL,  Soap, Rest
  • Wykształcenie wyższe

Mile widziane

  • doświadczenie jako Full Stack Developer
  • znajomość Node.js
Umiejętności
Java
JavaScript
React
BDD
TDD
Środowisko pracy

Power Media

Wrocław 160
Technologie i umiejętności
  • Java
  • .Net
  • JavaScript