Projektant/Programista Informatica

  • mBank
  • Warszawa
  • Umowa dowolna
  • 06.02.2019

Wymagania

Poziom doświadczenia: Mid

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku Informatica PwC lub BDM/IDQ;
  • Minimum 3-letnie praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych itp.;
  • Dobra znajomość technologii Informatica PwC lub Informatica BDM / IDQ oraz RDBMS Oracle 10g / 11g;
  • Bardzo dobra znajomość SQL;
  • Znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania;
  • Umiejętność pracy wg metodyki Agile (Scrum, Canban);
  • Znajomość narzędzi: SQL Developer, GitHub, JIRA, Confluence;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień Business Intelligence (BI);
  • Doświadczenie w technologii Hadoop (hive/impala);
  • Doświadczenie z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań raportowo-analitycznych w oparciu o platformę BI (Qlik View/Qlik Sense, SAS);
  • Znajomość języków i technologii (Shell, Python, HTML, Java, JavaScript, jQuery, jQuery UI).

Technologie

Wymagane na tym stanowisku:
  • Informatica PwC lub Informatica BDM IDQ
  • SQL
  • Agile
  • JIRA
  • Confluence
  • Business Inteligence
  • Hadoop

Projekt, w którym możesz pracować

Twoje zadania:

  • Prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych w technologii Informatica i Oracle;
  • Projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL w środowisku Informatica;
  • Projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych;
  • Testowanie rozwiązań informatycznych;
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej;
  • Przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania;
  • Przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji.

Zyskujesz:

  • dostęp do bazy szkoleń;
  • elastyczne godziny pracy;
  • pracę w metodologii Agile;
  • wysokiej jakości sprzęt do pracy;
  • pracę w jednym z największych software hous'ów w kraju;
  • swobodny dress code.

Bonusy

  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
  • Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
  • Lunche
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Pokój zabaw dla dzieci
  • Imprezy integracyjne

Zadaj pytanie pracodawcy

Administratorem danych jest mBank ...