Serverless Developer (GCP lub AWS)

Transition Technologies PSC
Rekrutacja online
B2B Umowa o pracę
Białystok Kielce Zielona Góra Łódź Poznań Remote
Praca zdalna
100%

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Twoje zadania

Poszukujemy ambitnych developerów, którzy tak jak my uważają, iż serverless jest przyszłością jeżeli chodzi o projekty chmurowe. W tym przypadku koncentrujemy się na chmurach AWS/GCP oraz środowiskach Python lub Node JS.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie nowatorskich rozwiązań w oparciu o natywne usługi chmury Amazona lub Google’a
  • Wsparcie młodszych członków zespołu
  • Udział w inicjatywach i projektach wewnętrznych
  • Praca w zespole scrumowym
  • Projekty dla klientów z zagranicznych z różnych branż (industry, manufacturing, retail, software development, utilities)

Kogo szukamy?

  • Doświadczenia jako AWS lub GCP Serverless developer,
  • Dobrej znajomości usług AWS lub/i GCP (np. Lambda, Google Functions, Cognito, App Engine, Firebase, Cloud Run, API Gateway, RDS, IAM, DynamoDB, CloudFormation, …)
  • Znajomości jednego z języków programowania: JavaScript lub Python,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość Serverless Framework (nice to have!)
  • Znajomość framework’ów FE: React, Vue.js, Angular lub Ember.js będzie atutem.
  • Mile widziane lecz nie wymagane doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym Linux

Umiejętności
AWS
JavaScript lub Python
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
  • Przekąski
Rozwój
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Książki
Parking
  • Parking dla samochodów
  • Parking dla rowerów
Relocation
  • Kursy językowe
Inne
  • Prysznic
  • Pokój relaksu
  • Imprezy integracyjne

Białystok, Kielce, Zielona Góra, Łódź, Poznań 600
Technologie i umiejętności
  • Java
  • React
  • Node.js