Senior .NET Developer

Accenture Advanced Technology Center Poland
Senior
Rekrutacja online
Umowa o pracę
Katowice Łódź Białystok Rzeszów Gdańsk Remote
Praca zdalna
100%

Szukamy entuzjastów technologii Microsoft, którzy chcieliby rozwijać się we współpracy z klientami z całego świata, z wielu branż. W ramach Naszego zespołu budujemy kompetencje w obszarach: Apps&Infra, Data&AI, Business Applications oraz IoT.

Aktualnie do Naszego zespołu Apps&Infra poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem aplikacji webowych, integracją i migracją systemów. Razem z Naszym zespołem Data&AI zajmujemy się również developmentem oraz migracją aplikacji na platformie Microsoft Azure.

Aplikuj do nas i dołącz do rozwijającego się zespołu praktyki Microsoft w Łodzi i Katowicach.

Twoje zadania

Czym będziesz się zajmować?

  • projektowaniem oraz rozwojem aplikacji webowych.
  • utrzymywaniem ścisłej współpracy i bezpośrednią pracą z klientami.
  • budowaniem i utrzymywaniem relacji z zespołem deweloperskim.
  • rozwojem osobistym poprzez udział w inicjatywach i projektach wewnętrznych oraz szkoleniach.

Kogo szukamy?

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Komercyjnego, kilkuletniego doświadczenia (4+ lat) na stanowisku programisty .NET.
  • Doświadczenia w realizowaniu projektów webowych w Scrumie.
  • Znajomości takich technologii, jak: C#, .NET, .NET Core (wersja 2.1+), .NET Framework (wersja 4.6.1.+), JS (Angular/React JS),
  • Znajomości Azure (m.in. Azure DevOps, Azure WebApps, Azure Storage, Azure Functions, Azure Data Factory, Azure SQL),
  • Doświadczenia z narzędziami CI/CD,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min.B2),
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz nastawienia na współpracę w zespole.
  • Elastyczności i otwartości na pracę z różnymi klientami.

Umiejętności
.NET
C#
.NET Core
Angular lub React JS
Azure
Opieka medyczna
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet medyczny dla rodziny
Pakiet sportowy
  • Pakiet sportowy dla rodziny
  • Pakiet sportowy
Bonusy finansowe
  • Premie
Kuchnia
  • Zimne napoje
  • Gorące napoje
  • Owoce
Rozwój
  • Szkolenia
  • Książki
  • Konferencje
Inne
  • Imprezy integracyjne
  • Pokój relaksu
  • Prysznic

Łódź, Katowice 700+
Technologie i umiejętności
  • Java
  • SQL
  • C#